Nieoficjalnie: Kolejne trzy przypadki zakażenia Covid-19 w reprezentacji Polski

reprezentacja Polski

Robert Lewandowski, reprezentacja Polski / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Covid-19 zaatakował reprezentację Polski. W kadrze pojawiły się kolejne trzy przypadki zakażenia koronawirusem, o czym poinformował Łukasz Olkowicz z “Przeglądu Sportowego”. 

Od początku marcowego zgrupowania reprezentacja Polski zmaga się z problemami zdrowotnymi. Na początku ubiegłego tygodnia pozytywny wynik testu na obecność Covid-19 w organizmie otrzymał Mateusz Klich. Po czwartkowym meczu z Węgrami (3:3) złe samopoczucie zgłosił Łukasz Skorupski, który również otrzymał pozytywny wynik testu. W jego miejsce powołany został Karol Niemczycki z Cracovii.

Poniedziałek okazał się kolejnym pechowym dniem dla reprezentacji Polski. Najpierw Polski Związek Piłki Nożnej poinformował o kontuzji Roberta Lewandowskiego, który uszkodził więzadło poboczne prawego kolana. Uraz wykluczył go z gry przeciwko Anglii.

Jak ustalił Łukasz Olkowicz z “Przeglądu Sportowego”, w kadrze pojawiły się kolejne trzy przypadki zakażenia koronawirusem. Dwa z nich dotyczą członków sztabu szkoleniowego, a jeden piłkarza.

Powiedziałem pomiędzy wierszami, że problemy, które są na co dzień, są większe niż sam mecz. Mamy sytuację lekko podbramkową, a jutro rano powinno wyjaśnić się więcej. Dzisiaj była kolejna seria testów. Jakbym powiedział, czy to ważny piłkarz, zrobiłaby się afera na całą Polskę – powiedział Zbigniew Boniek w programie “Sekcja Piłkarska” na “Sport.pl”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.