

Liverpool blokuje wyjazd Mohameda Salaha na spotkanie Egiptu z Angolą
Działacze Liverpoolu dołożą wszelkich starań, aby uniemożliwić występ Mohameda Salaha w reprezentacji Egiptu.
Chodzi tutaj o przerwę międzynarodową, podczas której reprezentacja Egiptu zmierzy się z Angolą, a także Gabonem.
Egipt objęty jest czerwoną strefą z powodu obaw związanych z koronawirusem, więc piłkarz po powrocie do Anglii musiałby zostać poddany kilkudniowej izolacji. Jeśli chodzi o występ z Gabonem to klub nie ma żadnych przeciwskazań, gdyż wspomniany rywal nie zalicza się do czerwonej strefy.
Mohamed Salah nie otrzymał pozwolenia od Liverpoolu na występ w reprezentacji Egiptu z Angolą.
W przyszły czwartek Egipt rozpoczyna Kwalifikacje do Mistrzostw Świata, więc Liverpool pozostaje bierny przy swoim stanowisku i nie zamierza zmieniać zdania względem każdego ze swoich podopiecznych. Jeśli zasady związane z kwarantanną zostaną zniesione, piłkarze będą mogli podróżować. W tym tygodniu rząd Wielkiej Brytanii ma zaktualizować listę państw, do których można podróżować, więc stanowisko Liverpoolu może się zmienić.
W najbliższej kolejce Premier League piłkarze Jurgena Kloppa pojadą na Elland Road, aby zmierzyć się z Leeds United i odnieść kolejne cenne zwycięstwo. Jak dotąd Mohamed Salah zdobył jedną bramkę w dwóch zwycięskich spotkaniach Premier League.
-
AktualnościPrezydent Argentyny krytykuje upolitycznianie zwycięstwa nad Anglią. „To tani populizm”














Michał Bosak / 17 lipca 2026, 14:09
-


AktualnościMessi i Lamine Yamal razem na historycznym zdjęciu. Wkrótce staną po przeciwnych stronach














Michał Bosak / 17 lipca 2026, 13:32
-


AktualnościLionel Messi przed finałem MŚ 2026. „To będzie wyjątkowy i bardzo wyrównany mecz”














Michał Bosak / 17 lipca 2026, 12:55
-


AktualnościAnglia wciąż czeka na triumf w mundialu. 60 lat od jedynego mistrzostwa świata














Michał Bosak / 17 lipca 2026, 12:08
-

AktualnościLionel Messi z historycznym osiągnięciem. Tego nie dokonał nikt od czasów Pelégo














Michał Bosak / 17 lipca 2026, 11:29
-

AktualnościKrytyka Thomasa Tuchela po porażce Anglii z Argentyną. Rooney: „Byliśmy zbyt bierni”














Michał Bosak / 16 lipca 2026, 16:20





































