Trzech piłkarzy reprezentacji Walii wyrzuconych ze zgrupowania kadry

Hal Robson-Kanu, Rabbi Matondo i Tyler Roberts dyscyplinarnie opuścili zgrupowanie reprezentacji Walii z powodu złamania protokołu reprezentacji. 

Zawodnicy w poniedziałek opuścili zgrupowanie kadry i wrócili do swoich macierzystych klubów. – Trzej piłkarze wrócą w poniedziałek wieczorem do swoich klubów. Nie będziemy udzielać żadnych innych informacji – poinformował związek.

W sobotę reprezentacja Walii pokonała w meczu towarzyskim Meksyk 1:0. Jak ustalili dziennikarze BBC Sport, po zakończeniu spotkania, trzech zawodników gospodarzy złamało zasady dyscypliny. Są nimi Hal Robson-Kanu (West Bromwich Albion), Rabbi Matondo (Stoke City) i Tyler Roberts (Leeds United), który odniósł się do sprawy za pośrednictwem Instagrama.

Nie chciałem wcześniej opuszczać zgrupowania, ale zasady są zasadami. Nie powinienem wracać do hotelu później niż o wyznaczonej godzinie. Przepraszam zespół, cały sztab i kibiców. Będę nadal ciężko pracować, żeby znaleźć się w kadrze na mistrzostwa Europy – napisał.

Walia zajmuje w tym momencie dopiero 4. miejsce w pięciozespołowej grupie E eliminacji Mistrzostw Świata. We wtorek, 30 marca, Walijczycy zagrają z Czechami. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godzinę 20:45.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *