Niemieckie media publikują kolejne części rozmowy Lewandowskiego z Kucharskim

fcbayern.com


Niemiecki dziennik “Bild” opublikował kolejne rozmowy pomiędzy Robertem Lewandowskim a Cezarym Kucharskim. Rozmowa odbywa się w 2018 roku.

Był agent napastnika Bayernu Monachium domagał się od niego aż 20 milionów za milczenie w domniemanych nieprawidłowościach przy płaceniu podatków. Regionalna Prokuratura zatrzymała znanego działacza piłkarskiego i postawiła mu zarzuty, w tym szantaż wobec Lewandowskiego. – O jakiej my emocjonalnie mówimy kwocie? – pytał reprezentant Polski. – To jest 20 milionów euro – odpowiedział Kucharski po czym dodał. – Tyle jest jakby warty myślę twój spokój, nie?.

Kolejne fragmenty pojawiły się “Bildzie”. – Nie mamy umowy. Ale żebyś miał jasność. Ja teraz nie wykonam żadnego ruchu, który będzie działał na moją niekorzyść. Więc nie miej pretensji za to, co się będzie działo – mówił Kucharski. – Ale co masz na myśli? – pyta Lewy? – Na przykład rozwiązanie… Wyjście z twojej spółki. Natomiast to nie będzie bezbolesne, tak jak sobie Kamil czy ty wyobrażacie. Więc żebyś nie miał nigdy pretensji, że ja pilnuję teraz swojego interesu. Po tym, co mi powiedziałeś, ja nie będę miał żadnych sentymentów w tym, co zamierzam zrobić (…). Że w pewnym momencie możesz się potknąć i mogą z tego wyjść mega duże problemy. Bo ty kompletnie nie zdajesz sobie sprawy. Bo ty, powiem ci, masz słabych ludzi. Za chwilę ja ci pokażę, jakie konsekwencje są z działań twoich ludzi – tłumaczył menedżer, cytowany przez “onet.pl”.

Przypomnijmy, iż interesy Roberta Lewandowskiego Cezary Kucharski prowadził od 2008 roku, gdy piłkarz zdobywał koronę króla strzelców na zapleczu Ekstraklasy. Ich relacja była burzliwa i ostatnie tygodnie tylko potwierdzają słuszny ruch otoczenia reprezentanta Polski, który zdecydował się na znanego na całym świecie agenta piłkarskiego – Pini Zahaviego.

źródło: onet.pl / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.