Najlepsi strzelcy: Trampkarz – Rzeszów I C2

W pierwszej grupie rzeszowskiej ligi trampkarzy C2, prowadzi minimalnie Maksymilian Kozłecki ze Stali II Rzeszów, wyprzedzając swojego kolegę z zespołu, Szymona Stachowicza.

Strzelcy:

15 – Maksymilian Kozłecki (Stal II Rzeszów)

14 – Szymon Stachowicz (Stal II Rzeszów)

9 – Konrad Szczepek (Jedność Niechobrz), Karol Najda (Stal II Rzeszów)

8 – Dawid Janowski (Stal II Rzeszów)

7 – Maciej Trawka (Stal II Rzeszów), Kacper Stanik (Stal II Rzeszów)

6 – Rafał Dull (Junak Rzeszów)

5 – Norbert Drążek (Stal II Rzeszów), Konrad Zabawa (Stal II Rzeszów)

4 – Mateusz Skoczylas (Grunwald Budziwój), Wojciech Lisowicz (Grunwald Budziwój), Mateusz Byjoś (Jedność Niechobrz), Mikołaj Krupiński (Stal II Rzeszów), Szymon Mazur (Stal II Rzeszów)

3 – Mateusz Bielecki (Głogovia Głogów Małopolski), Oskar Paszek (Głogovia Głogów Małopolski), Mateusz Jakubski (Grunwald Budziwój), Kacper Chmiel (Jedność Niechobrz), Aleksy Maślanka-Ishida (Junak Rzeszów), Dominik Oreńczuk (Junak Rzeszów), Kacper Cząba (Stal II Rzeszów)

2 – Wiktor Wiater (Grunwald Budziwój), Franciszek Pawłowski (Grunwald Budziwój), Maksymilian Rudnicki (Grunwald Budziwój), Sebastian Szałaj (Iskra Jawornik Polski), Karol Socha (Iskra Jawornik Polski), Kacper Ślenzak (Jedność Niechobrz), Kamil Sabała (Jedność Niechobrz), Jakub Karabin (Junak Rzeszów), Eryk Pytel (Junak Rzeszów), Michał Zieliński (KS Zaczernie)

1 – Patryk Chruściel (Głogovia Głogów Małopolski), Nikodem Grzesik (Głogovia Głogów Małopolski), Damian Szczepankiewicz (Głogovia Głogów Małopolski), Artur Kubicz (Głogovia Głogów Małopolski), Jakub Iskrzycki (Grunwald Budziwój), Wiktor Kuczmarz (Grunwald Budziwój), Szymon Panasiuk (Grunwald Budziwój), Hubert Kluz (Herman Hermanowa), Piotr Kocór (Herman Hermanowa), Karol Wiśniowski (Herman Hermanowa), Dawid Wróbel (Iskra Jawornik Polski), Adrian Chruszcz (Iskra Jawornik Polski), Kacper Choma (Iskra Jawornik Polski), Bartosz Śliż (Jedność Niechobrz), Maciej Bieryt (Jedność Niechobrz), Krzysztof Myśliński (Junak Rzeszów), Dominik Rycek (Junak Rzeszów), Dawid Świerk (Junak Rzeszów), Oliwier Wilanowski (Junak Rzeszów), Wiktor Polak (KS Zaczernie), Szymon Bielenda (KS Zaczernie), Sebastian Salach (KS Zaczernie), Nikodem Kot (Stal II Rzeszów), Oskar Musiał (Stal II Rzeszów), Oskar Pietryka (Stal II Rzeszów)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi