Najlepsi strzelcy: Trampkarz – Gdańsk III C2

Dość znaczącą przewagę w klasyfikacji strzelców trzeciej grupy gdańskiej ligi trampkarzy C2 wypracował sobie na razie Oliwier Pałubicki z Sokoła Zblewo.

Strzelcy:

15 – Oliwier Pałubicki (Sokół Zblewo)

10 – Filip Nowakowski (Wietcisa Skarszewy)

9 – Franciszek Wrycza Kurkowski (Sokół Zblewo), Paweł Trzeźwiński (Wietcisa Skarszewy)

8 – Filip Kowalski (Wietcisa Skarszewy)

7 – Jakub Muszyński (Meteor Pinczyn), Dawid Ugowski (Wietcisa Skarszewy)

6 – Maksymilian Bulczak (FC Gowidlino), Aleksander Celej (Meteor Pinczyn)

5 – Kacper Borsuk (FC Gowidlino), Kacper Migowski (FC Gowidlino), Kamil Wojda (FC Gowidlino), Jakub Dejk (GKS Sierakowice), Aleksander Biedrzycki (Sokół Zblewo), Kamil Kiedrowicz (Tęcza Brusy)

4 – Julian Narloch (Brda Rytel), Kacper Olszewski (FC Gowidlino), Dawid Mielewczyk (GKS Sierakowice), Karol Piotrzkowski (Meteor Pinczyn), Nikodem Grosz (Szargan Somonino), Karol Ginter (Wietcisa Skarszewy)

3 – Kacper Lis (FC Gowidlino), Szymon Wenta (FC Gowidlino), Bartłomiej Belgrau (GKS Przodkowo), Mateusz Okroj (GKS Sierakowice), Artur Bożyk (GKS Sierakowice), Konstanty Radomski (Szargan Somonino), Alex Nieleszczuk (Szargan Somonino), Miłosz Stoltmann (Tęcza Brusy)

2 – Mateusz Szela (FC Gowidlino), Dominik Konkel (FC Gowidlino), Patryk Koszałka (FC Gowidlino), Tomasz Kulesza (GKS Przodkowo), Jakub Domaros (GKS Przodkowo), Kacper Paczoska (GKS Przodkowo), Szymon Piask (GKS Sierakowice), Błażej Lis (GKS Sierakowice), Tymoteusz Król (GKS Sierakowice), Kacper Menczykowski (Meteor Pinczyn), Jakub Kosiedowski (Sokół Zblewo), Jakub Plombon (Szargan Somonino), Jakub Richert (Szargan Somonino), Nikodem Paszki (Szargan Somonino), Gracjan Pepliński (Tęcza Brusy), Igor Zarębski (Tęcza Brusy), Dominik Radtke (Tęcza Brusy), Oskar Gorlikowski (Wietcisa Skarszewy)

1 – Jakub Noga (Brda Rytel), Dominik Narloch (Brda Rytel), Oskar Słodowicz (Brda Rytel), Aron Stencel (FC Gowidlino), Filip Kotłowski (FC Gowidlino), Mateusz Szmuda (FC Gowidlino), Igor Pawłowski (GKS Przodkowo), Igor Płotka (GKS Sierakowice), Jakub Zgoda (Meteor Pinczyn), Piotr Borzyszkowski (Meteor Pinczyn), Krzysztof Muchowski (Meteor Pinczyn), Igor Mielewski (Meteor Pinczyn), Szymon Schilling (Sokół Zblewo), Michał Czubek (Sokół Zblewo), Oskar Grygo (Sokół Zblewo), Mikołaj Penkowski (Szargan Somonino), Szymon Gostowski (Szargan Somonino), Kacper Kucharski (Tęcza Brusy), Maksymilian Szewczuk (Tęcza Brusy), Adam Bruniecki (Wietcisa Skarszewy), Sebastian Sowiński (Wietcisa Skarszewy), Mateusz Hildebrandt (Wietcisa Skarszewy), Kacper Sugier (Wietcisa Skarszewy), Marcel Małka (Wietcisa Skarszewy)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi