Najlepsi strzelcy: Trampkarz – Gdańsk II C2

Adam Falkowski z GAP Sparta prowadzi w klasyfikacji strzelców drugiej grupy gdańskiej ligi trampkarzy C2.

Strzelcy:

20 – Adam Falkowski (GAP Sparta)

13 – Ksawery Piernicki (GTS Pruszcz Gdański)

11 – Jakub Gorwa (Czarni Pruszcz Gdański), Paweł Gontarz (Polonia Gdańsk)

9 – Artur Kobus (GAP Sparta)

8 – Kacper Piętka (GTS Pruszcz Gdański)

7 – Jan Klimaszewski (Czarni Pruszcz Gdański), Jakub Lech (Czarni Pruszcz Gdański), Mateusz Kosiński (GTS Pruszcz Gdański), Filip Matuk (GTS Pruszcz Gdański)

6 – Jakub Ryzenweber (Czarni Pruszcz Gdański), Volodymyr Kharyton (Olimpic Gdańsk), Jakub Klonowski (Pomorze Akademia Sportowa)

5 – Jakub Lender (GTS Pruszcz Gdański), Robert Janik (Wybrzeże Gdańsk)

4 – Jakub Zajkowski (GAP Sparta), Łukasz Bieńkowski (Jaguar II Gdańsk), Krystian Majewski (Sokół Ełganowo), Jakub Kuczewski (Wybrzeże Gdańsk)

3 – Mateusz Skrzypkowski (GAP Sparta), Jakub Kwiatkowski (Jaguar II Gdańsk), Mateusz Popowicz (Jaguar II Gdańsk), Filip Lewandowski (Jaguar II Gdańsk), Adam Bojahr (Olimpic Gdańsk)

2 – Jakub Szymczuk (Czarni Pruszcz Gdański), Oliwier Wysiecki (Czarni Pruszcz Gdański), Nikodem Smoliński (GAP Sparta), Jakub Mądrzejewski (GAP Sparta), Oskar Wnuczko (GKS Kolbudy), Bartosz Tempski (GKS Kolbudy), Wiktor Krajewski (GKS Kolbudy), Nikodem Jasiński (GTS Pruszcz Gdański), Jakub Idziaszek (Jaguar II Gdańsk), Konrad Szczepaniak (Jaguar II Gdańsk), Dawid Wierczyński (Jaguar II Gdańsk), Szymon Pliszkowski (Olimpic Gdańsk), Kacper Rybienik (Olimpic Gdańsk), Jakub Kierznowski (Olimpic Gdańsk), Kamil Jeliński (Olimpic Gdańsk), Mateusz Szymański (Polonia Gdańsk), Maciej Trzciński (Polonia Gdańsk), Marcin Wegenke (Polonia Gdańsk), Alan Bednarz (Pomorze Akademia Sportowa), Jakub Żurek (Pomorze Akademia Sportowa), Jakub Prostak (Pomorze Akademia Sportowa), Rafał Kruszewski (Wybrzeże Gdańsk)

1 – Mateusz Marcinkowski (Czarni Pruszcz Gdański), Maksymilian Szuta (Czarni Pruszcz Gdański), Jakub Opaluch (Czarni Pruszcz Gdański), Filip Wysokieński (Czarni Pruszcz Gdański), Michał Łowicki (Czarni Pruszcz Gdański), Jakub Majkowski (GAP Sparta), Patryk Nowaczyk (GAP Sparta), Bartłomiej Deja (GAP Sparta), Dawid Pogonowski (GAP Sparta), Klaudiusz Hirsz (GKS Kolbudy), Mateusz Kalkowski (GKS Kolbudy), Szymon Łazuga (GKS Kolbudy), Karol Rasławski (GTS Pruszcz Gdański), Olaf Dembek (GTS Pruszcz Gdański), Adrian Toczyszyn (GTS Pruszcz Gdański), Łukasz Kąkol (GTS Pruszcz Gdański), Jan Kujawski (Jaguar II Gdańsk), Dominik Góźdź (Jaguar II Gdańsk), Olaf Bryczkowski (Jaguar II Gdańsk), Ignacy Kunowski (Jaguar II Gdańsk), Adam Głodek (Jaguar II Gdańsk), Igor Płotka (Jaguar II Gdańsk), Nikodem Bieńkowski (Polonia Gdańsk), Kacper Słomiński (Polonia Gdańsk), Xavier Łyżeń (Polonia Gdańsk), Wiktor Kubiak (Polonia Gdańsk), Bartosz Adamczak (Pomorze Akademia Sportowa), Jakub Sępioł (Pomorze Akademia Sportowa), Antoni Pietrzak (Pomorze Akademia Sportowa), Igor Bittner (Pomorze Akademia Sportowa), Mateusz Jankowski (Pomorze Akademia Sportowa), Kamil Żołnowski (Sokół Ełganowo), Marcin Krawczyk (Sokół Ełganowo), Michał Jasiak (Sokół Ełganowo), Igor Galiński (Sokół Ełganowo), Ivo Niski (Sokół Ełganowo), Mikołaj Jakimczyk (Wybrzeże Gdańsk), Eryk Kruszyński (Wybrzeże Gdańsk), Mateusz Wółkiewicz (Wybrzeże Gdańsk)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi