Najlepsi strzelcy: Trampkarz – Podlaskie II liga IV

W czwartej grupie II ligi podlaskiej trampkarzy zdecydowanym zwycięzcą klasyfikacji strzelców został Dawid Gimier z KS Wasilków.

Strzelcy:

20 – Dawid Gimier (KS Wasilków)

11 – Dominik Dyśko (AP Jagiellonia II Białystok), Kacper Kajewski (KS Wasilków)

10 – Maciej Jaroszuk (AP Jagiellonia II Białystok), Dawid Hryń (Jastrząb Knyszyn)

8 – Krzysztof Pietrasz (Czarni Czarna Białostocka), Krzysztof Kulwicki (Pogoń Łapy), Patryk Puczko (Rudnia Zabłudów)

7 – Michał Matan (Jastrząb Knyszyn), Łukasz Stachurski (Krypnianka Krypno), Piotr Przymierski (Rudnia Zabłudów), Kamil Szorc (Rudnia Zabłudów)

6 – Jakub Dąbrowski (Magnat Juchnowiec Kościelny)

5 – Michał Gibulski (AP Jagiellonia II Białystok), Mateusz Zajkowski (Czarni Czarna Białostocka), Oliwier Roszkowski (Korona Dobrzyniewo Duże), Adrian Kaczyński (Krypnianka Krypno), Szymon Sobolewski (KS Wasilków)

4 – Wiktor Gęgotek (AP Jagiellonia II Białystok), Łukasz Wiszowaty (AP Jagiellonia II Białystok), Daniel Naruk (Czarni Czarna Białostocka), Eryk Piekarski (Hetman Białystok), Adam Trocki (Korona Dobrzyniewo Duże), Karol Kruszewski (Krypnianka Krypno), Dawid Szarkowski (KS Wasilków), Łukasz Muszyński (Magnat Juchnowiec Kościelny)

3 – Jakub Andrukiewicz (Czarni Czarna Białostocka), Szczepan Wierciński (Czarni Czarna Białostocka), Jakub Radziszewski (Korona Dobrzyniewo Duże), Robert Mikiewicz (Krypnianka Krypno), Michał Zawadzki (KS Wasilków), Krzysztof Rzędzian (Magnat Juchnowiec Kościelny), Bartosz Łobodziński (Magnat Juchnowiec Kościelny), Kamil Perkowski (Pogoń Łapy), Patryk Płoński (Pogoń Łapy), Kacper Kuczyński (Rudnia Zabłudów), Fabian Dąbrowski (Rudnia Zabłudów)

2 – Szymon Baran (AP Jagiellonia II Białystok), Dawid Prokopczyk (Czarni Czarna Białostocka), Jakub Pyłko (Hetman Białystok), Jakub Danilewicz (Hetman Białystok), Dawid Piechowski (Jastrząb Knyszyn), Jakub Kulesza (Krypnianka Krypno), Mateusz Nowakowski (Magnat Juchnowiec Kościelny), Jakub Czykier (Magnat Juchnowiec Kościelny), Kacper Chomicki (Rudnia Zabłudów)

1 – Grzegorz Haraburda (AP Jagiellonia II Białystok), Kacper Korol (AP Jagiellonia II Białystok), Karol Lenczewski (AP Jagiellonia II Białystok), Aleksander Kuźma (AP Jagiellonia II Białystok), Szymon Słyż (Czarni Czarna Białostocka), Kacper Matejczyk (Hetman Białystok), Kamil Malewicki (Hetman Białystok), Damian Skorulski (Hetman Białystok), Maciej Olszewski (Hetman Białystok), Michał Witkowski (Jastrząb Knyszyn), Tomasz Grelecki (Jastrząb Knyszyn), Jan Kamiński (Jastrząb Knyszyn), Damian Poluszejko (Jastrząb Knyszyn), Alan Roszkowski (Korona Dobrzyniewo Duże), Bartłomiej Cieciorko (Korona Dobrzyniewo Duże), Krzysztof Stankiewicz (Krypnianka Krypno), Michał Czyżewski (Krypnianka Krypno), Rafał Łoniewski (Krypnianka Krypno), Maciej Bielawiec (Krypnianka Krypno), Błażej Klicki (Krypnianka Krypno), Krystian Markowski (Krypnianka Krypno), Sebastian Bogdanowicz (KS Wasilków), Kacper Szczytko (Magnat Juchnowiec Kościelny), Patryk Litwińczuk (Magnat Juchnowiec Kościelny), Maksymilian Cholewa (Pogoń Łapy), Jakub Demiańczuk (Pogoń Łapy), Mateusz Kul (Pogoń Łapy), Łukasz Kukowski (Pogoń Łapy), Jakub Biernat (Pogoń Łapy), Damian Nadolny (Pogoń Łapy), Bartłomiej Giesko (Rudnia Zabłudów), Borys Niekało (Rudnia Zabłudów), Szymon Turczewski (Rudnia Zabłudów), Patryk Romanowicz (Rudnia Zabłudów), Michał Waśko (Rudnia Zabłudów)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi