Najlepsi strzelcy: Trampkarz – Gdańsk I

W pierwszej grupie gdańskiej ligi trampkarzy na półmetku rozgrywek najlepszym strzelcem jest Konrad Formela z Lechii Gdańsk. Rywale jednak są tuż za nim.

Strzelcy:

15 – Konrad Formela (Lechia Gdańsk)

14 – Maksymilian Jachimkowski (Korona Żelistrzewo), Mikołaj Mekler (Lechia Gdańsk)

13 – Patryk Prokopiuk (Morena Gdańsk)

12 – Filip Angel (Lechia Gdańsk)

10 – Łukasz Frankowski (Conrad Gdańsk)

8 – Wiktor Pszczółkowski (Conrad Gdańsk), Kacper Wittbrodt (Korona Żelistrzewo), Mateusz Wicki (Orlęta Reda), Dawid Plackowski (Stolem Gniewino)

7 – Mikołaj Synak (Lechia Gdańsk), Szymon Mera (Orlęta Reda), Konrad Czesak (Orlęta Reda)

6 – Szymon Zimnicki (Lechia Gdańsk), Kacper Urbański (Lechia Gdańsk)

5 – Piotr Kuligowski (Portowiec Gdańsk), Miłosz Waraksa (Stolem Gniewino)

4 – Dawid Żurawski (Bałtyk II Gdynia), Krystian Grabiński (Conrad Gdańsk), Nikodem Trętowski (Jaguar II Gdańsk), Dawid Nonna (Jaguar II Gdańsk), Filip Skierka (Jaguar II Gdańsk), Maksymilian Hildebrandt (Korona Żelistrzewo), Gracjan Mojsiuszko (Lechia Gdańsk), Mateusz Krzyżanowski (Morena Gdańsk), Maksymilian Patelczyk (Orkan Rumia), Mateusz Świgoński (Orkan Rumia), Kacper Erdmann (Stolem Gniewino)

3 – Jerzy Prokopczyk (Conrad Gdańsk), Mateusz Malinowski (Jaguar II Gdańsk), Damian Galuba (Jaguar II Gdańsk), Kamil Krzebietke (Korona Żelistrzewo), Dawid Laga (Korona Żelistrzewo), Maksymilian Galiński (Lechia Gdańsk), Patryk Podsiadły (Morena Gdańsk), Krzysztof Klichowski (Orkan Rumia), Piotr Kuligowski (Portowiec Gdańsk), Igor Ziółkowski (Portowiec Gdańsk), Wiktor Pajewski (Portowiec Gdańsk), Grzegorz Krupa (Portowiec Gdańsk)

2 – Kamil Święciński (Bałtyk II Gdynia), Paweł Popkowski (Conrad Gdańsk), Alex Radzion (Conrad Gdańsk), Jakub Parchem (Conrad Gdańsk), Patryk Galant (Conrad Gdańsk), Dawid Drelich (Jaguar II Gdańsk), Kacper Świątek (Jaguar II Gdańsk), Szymon Małys (Jaguar II Gdańsk), Tobiasz Rybacki (Jaguar II Gdańsk), Kamil Kałdoński (Jaguar II Gdańsk), Dawid Tuczyński (Jaguar II Gdańsk), Borys Zezula (Jaguar II Gdańsk), Jan Krzebietke (Korona Żelistrzewo), Dawid Lesner (Korona Żelistrzewo), Adam Głowienke (Korona Żelistrzewo), Jakub Brzezicki (Lechia Gdańsk), Mateusz Wiewiórski (Lechia Gdańsk), Jan Chrzanowski (Lechia Gdańsk), Radosław Tyrański (Lechia Gdańsk), Maciej Sokalski (Lechia Gdańsk), Nikodem Zdanowicz (Morena Gdańsk), Michał Kamiński (Morena Gdańsk), Szymon Osmałek (Morena Gdańsk), Maciej Rompczyk (Orlęta Reda), Kamil Hinz (Orlęta Reda), Marcel Sajka (Orlęta Reda), Dawid Michalski (Orlęta Reda), Cezary Pellowski (Portowiec Gdańsk), Bartosz Toczek (Stolem Gniewino), Jakub Jurkowski (Stolem Gniewino), Wojciech Świtała (Stolem Gniewino)

1 – Oskar Pietruszka (Bałtyk II Gdynia), Mateusz Sławnicki (Bałtyk II Gdynia), Michał Sztoch (Bałtyk II Gdynia), Daniel Dolewski (Bałtyk II Gdynia), Filip Waruszewski (Bałtyk II Gdynia), Maciej Adamczewski (Bałtyk II Gdynia), Oskar Kuss (Bałtyk II Gdynia), Marcel Kuśnierz (Conrad Gdańsk), Paweł Bystrzyński (Conrad Gdańsk), Kacper Jaszewski (Conrad Gdańsk), Sebastian Zaborowski (Conrad Gdańsk), Tymon Joszczak (Conrad Gdańsk), Adrian Maliński (Conrad Gdańsk), Jacek Żukowski (Jaguar II Gdańsk), Adrian Dopadło (Jaguar II Gdańsk), Bastian Schmidtt (Jaguar II Gdańsk), Dawid Schroeder (Jaguar II Gdańsk), Krzysztof Kolp (Korona Żelistrzewo), Grzegorz Szczawiński (Korona Żelistrzewo), Eryk Migowski (Korona Żelistrzewo), Hubert Lemański (Korona Żelistrzewo), Igor Grubba (Korona Żelistrzewo), Szymon Guzik (Korona Żelistrzewo), Dawid Janusch (Korona Żelistrzewo), Dominik Kreft (Korona Żelistrzewo), Maciej Rohda (Korona Żelistrzewo), Cezary Gruba (KTS-K Luzino), Dawid Dąbek (KTS-K Luzino), Maksymilian Klein (KTS-K Luzino), Dominik Lewiński (KTS-K Luzino), Brajan Domoradzki (KTS-K Luzino), Marcin Grzywna (Lechia Gdańsk), Oskar Burzyński (Lechia Gdańsk), Mateusz Borkowski (Lechia Gdańsk), Przemysław Andrasz (Lechia Gdańsk), Robert Wójcik (Lechia Gdańsk), Wojciech Tarczyński (Lechia Gdańsk), Konrad Kopiczyński (Lechia Gdańsk), Grzegorz Andrasz (Lechia Gdańsk), Mateusz Denysiuk (Morena Gdańsk), Jakub Walczak (Morena Gdańsk), Stanisław Kochanowski (Morena Gdańsk), Dago Sportillo (Morena Gdańsk), Mateusz Kowalczuk (Orkan Rumia), Kamila Celmierowska (Orkan Rumia), Dawid Bralczyk (Orlęta Reda), Oskar Pruszyński Raban (Orlęta Reda), Szymon Grabowski (Orlęta Reda), Oliwier Seroka (Portowiec Gdańsk), Tomasz Jankowski (Portowiec Gdańsk), Damian Kania (Portowiec Gdańsk), Szymon Kudrycki (Portowiec Gdańsk), Patryk Komorowski (Portowiec Gdańsk), Oskar Matlewski (Stolem Gniewino), Jakub Styn (Stolem Gniewino), Bartłomiej Wieczorek (Stolem Gniewino)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi