Najlepsi strzelcy: Trampkarz – Lubelska I

W pierwszej grupie lubelskiej ligi trampkarzy zdecydowane zwycięstwo zaliczył Jakub Rożen z Orląt Łuków.

Strzelcy:

20 – Jakub Rożen (Orlęta Łuków)

12 – Bartosz Fiedeń (Górnik Łęczna)

10 – Kuba Sowa (Górnik Łęczna), Fryderyk Janaszek (Motor Lublin), Kamil Wędrocha (Sygnał Lublin)

9 – Albert Krukow (Orlęta Łuków), Aleksander Pionka (Wisła Puławy)

7 – Łukasz Przeździak (Orlęta Łuków)

6 – Michał Szałachowski (Motor Lublin), Jakub Chromiński (Orlęta Łuków)

5 – Kacper Brzyski (Górnik Łęczna), Dominik Marczuk (Górnik Łęczna)

4 – Antoni Falkowski (Górnik Łęczna), Marcel Obroślak (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Piotr Kuźma (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Jakub Dziewoński (Powiślak Końskowola), Antonio Corbo (Wisła Puławy), Michał Chabora (Wisła Puławy)

3 – Jakub Kociuba (Górnik Łęczna), Jakub Wawrzusiszyn (KS Lublinianka), Tomasz Lemiecha (Motor Lublin), Piotr Bartoń (Orlęta Łuków), Przemysław Misiak (Orlęta Łuków), Norbert Reszka (Sygnał Lublin), Jakub Maik (Wisła Puławy), Piotr Nowak (Wisła Puławy), Kuba Zawadzki (Wisła Puławy)

2 – Adrian Kucybała (Górnik Łęczna), Maciej Izdebski (Górnik Łęczna), Jakub Wroński (Górnik Łęczna), Olaf Wojciechowski (Motor Lublin), Michał Solowski (Motor Lublin), Filip Dudziński (Orlęta Łuków), Damian Mazur (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Mikołaj Komar (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Cyprian Wardziak (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Jakub Konc (Powiślak Końskowola), Jakub Łukasik (Sygnał Lublin), Arkadiusz Gałęga (Sygnał Lublin), Jakub Świątek (Wisła Puławy), Konrad Mazurek (Wisła Puławy)

1 – Paweł Perdun (Górnik Łęczna), Wiktor Iskra (Górnik Łęczna), Tymoteusz Lato (Górnik Łęczna), Kacper Kocyła (Górnik Łęczna), Jan Klimczak (Górnik Łęczna), Marcel Sobiesiak (Górnik Łęczna), Patryk Pułajdowicz (Górnik Łęczna), Patryk Komorowski (Górnik Łęczna), Maciej Gołębiewski (Górnik Łęczna), Piotr Zdeb (KS Lublinianka), Dawid Adamczyk (KS Lublinianka), Maciej Mysłowski (KS Lublinianka), Miłosz Kutyła (Motor Lublin), Oskar Gede (Motor Lublin), Maciej Łopuszyński (Motor Lublin), Jakub Zagrodny (Motor Lublin), Szymon Szczerba (Orlęta Łuków), Bartosz Klamka (Orlęta Łuków), Łukasz Grochowski (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Bartek Sierpień (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Krystian Kowalczyk (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Norbert Kaznowski (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Dominik Lubka (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Radosław Pielecha (Powiślak Końskowola), Jakub Korpysa (Powiślak Końskowola), Bartosz Próchniak (Powiślak Końskowola), Daniel Boryń (Powiślak Końskowola), Filip Tutkaj (Sygnał Lublin), Patryk Górski (Sygnał Lublin), Remigiusz Tomiczek (Sygnał Lublin), Bartosz Abramczyk (Wisła Puławy), Adam Gugała (Wisła Puławy), Patryk Cieśla (Wisła Puławy), Mateusz Drozd (Wisła Puławy), Kacper Filipowski (Wisła Puławy), Mikołaj Sobich (Wisła Puławy)


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.