Barcelona gotowa na transfer Coutinho. Na stole gigantyczna kwota

skysports.com

FC Barcelona chciała go pozyskać już latem, jednak mimo chęci i proponowanej sumy ze strony Dumy Katalonii oraz naciskania Coutinho na włodarzy Liverpoolu do niego nie doszło. Katalończycy nadal są zdeterminowani, aby pozyskać Brazylijczyka.

Philippe Coutinho i FC Barcelona. Temat był gorący już podczas tego lata, ale ostatecznie Brazylijczyk został w Anglii. Klub nie zgodził się na transfer i nie ma w tym nic dziwnego, bowiem Coutinho jest niebywale zwinnym oraz kreatywnym zawodnikiem, który potrafi pociągnąć drużynę do zwycięstwa. Podczas obecnej kampanii w 17 spotkaniach zdobył 10 bramek i zanotował 8 asyst.

Co się odwlecze, to nie uciecze. Do zimowego okienka transferowego coraz bliżej, a temat tego transferu jest coraz bardziej nagłaśniany. Philippe Coutinho jest wyceniany przez portal Transfermarkt na 65 milionów euro. FC Barcelona ma ponoć zaproponować włodarzom Liverpoolu ponad 2 razy więcej.

FC Barcelona według doniesień jest w pełni gotowa na pozyskanie zawodnika, jednak na przeszkodzie może stanąć tu Liverpool. Jednakże Blaugrana ma zaproponować za Coutinho aż 132 miliony funtów (obecnie w przeliczeniu około 148,5 miliona euro), więc bardzo prawdopodobne, że Brazylijczyk zmieni barwy już w styczniu – jest to tak zwana oferta “nie do odrzucenia”. Co ciekawe Philippe Coutinho może stać się drugim najdroższym zawodnikiem w historii futbolu.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *