Najlepsi strzelcy: Trampkarz – Jarosław II C2

W drugiej grupie jarosławskiej ligi trampkarzy C2, równych sobie na razie nie ma Mateusz Hajduk z Cresovii Kalników, który strzelił 19 z 20 bramek zdobytych przez jego zespół.

Strzelcy:

19 – Mateusz Hajduk (Cresovia Kalników)

12 – Kacper Zajączkowski (Orlik Przemyśl)

8 – Norbert Penkowski (Czuwaj-Wiaro Przemyśl), Nikodem Kowalski (Giganci Radymno), Kacper Wilowski (Orlik Przemyśl)

7 – Norbert Pempuś (Orlik Przemyśl), Konrad Gierczak (Wiar Huwniki)

6 – Arkadiusz Kołodziej (Giganci Radymno), Tymoteusz Antonik (Orlik Przemyśl)

5 – Michał Woiński (Orlik Przemyśl)

4 – Bartosz Mrozek (Czuwaj-Wiaro Przemyśl), Aleksander Majgier (Orlik Przemyśl)

3 – Żaneta Dziorek (Czuwaj-Wiaro Przemyśl), Sebastian Dziewicki (Czuwaj-Wiaro Przemyśl), Kacper Kud (Giganci Radymno), Mikołaj Pac (Giganci Radymno), Bartosz Drymajło (Jawor Nehrybka), Jacek Pudlik (Orlik Przemyśl), Kacper Sosenko (Wiar Huwniki)

2 – Konrad Wodzyński (Czuwaj-Wiaro Przemyśl), Kacper Andreasik (Giganci Radymno), Kacper Stecyk (Giganci Radymno), Damian Kwoka (LKS Skołoszów), Patryk Jaromi (LKS Skołoszów), Mikołaj Gliński (Wiar Huwniki), Grzegorz Bachurski (Wiar Huwniki)

1 – Patryk Łuka (Cresovia Kalników), Nikodem Miśkiewicz (Czuwaj-Wiaro Przemyśl), Jakub Artym (Czuwaj-Wiaro Przemyśl), Daniel Mrozowicz (Czuwaj-Wiaro Przemyśl), Kamil Dziorek (Czuwaj-Wiaro Przemyśl), Franciszek Sanocki (Czuwaj-Wiaro Przemyśl), Filip Opacki (Czuwaj-Wiaro Przemyśl), Dawid Budniak (Giganci Radymno), Adrian Gdyk (Giganci Radymno), Szymon Florko (Giganci Radymno), Krystian Pelc (Giganci Radymno), Paweł Rajzer (Giganci Radymno), Patryk Wujek (Giganci Radymno), Adrian Osadziński (Jawor Nehrybka), Kamil Szewerniak (Jawor Nehrybka), Kamil Pilawa (Jawor Nehrybka), Michał Gogola (Jawor Nehrybka), Maksymilian Siwiecki (Jawor Nehrybka), Arkadiusz Broda (LKS Skołoszów), Dawid Leśny (LKS Skołoszów), Gracjan Gończ (LKS Skołoszów), Szymon Krochmal (LKS Skołoszów), Kacper Kowalski (LKS Ujkowice), Dawid Lepa (LKS Ujkowice), Krystian Siwak (LKS Ujkowice), Bartłomiej Fudali (LKS Ujkowice), Dawid Milczanowski (Orlik Przemyśl), Jan Górski (Orlik Przemyśl), Patryk Pilawski (Orlik Przemyśl), Wojciech Pach (Orlik Przemyśl), Kacper Fień (Orlik Przemyśl), Arkadiusz Kędziora (Orlik Przemyśl), Kacper Kopeć (Wiar Huwniki), Patryk Mazur (Wiar Huwniki), Jakub Szkafarak (Wiar Huwniki), Szymon Mazur (Wiar Huwniki), Dawid Kogut (Wiar Huwniki)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi