Frank Lampard

Większość dużych firm rozgrywa mecze towarzyskie czy to w ramach turniejów, tourne czy zwykłych sparingów. Za sprawą Football Planet przyjrzymy się kilku spotkaniom, które przykuły uwagę.

ATV Irdning 0-22 Everton

Everton sobie postrzelał, warto zaznaczyć również, że skompletowano aż cztery hattricki. Marco Silva nowy trener Evertonu zaczął od imponującego wyniku ale trzeba też spojrzeć jakim przeciwnikiem jest austriacki ATV Irdning.

Sheffield United 1-1 Inter

Inter Mediolan nie popisał się z bądź co bądź słabszym przeciwnikiem. Wynik otworzył świezo pozyskany z Ipswich Town McGoldrick w 28 minucie a 7 minut później wyrównał Icardi.

Bodmin Town 1-11 Cardiff City

Cardiff podobnie Everton sobie postrzelało. Danny Ward i Kadeem Harris strzelili po hattricku.

Bayern Monachium 3-1 PSG

Rezerwowy Bayern z młodym Marcelem Zyllą pokonał rezerwowe PSG z Buffonem w składzie. Bramki strzelali Martinez, Sanches i Zirkzee a honorową dla Francuzów Weah.

Halmstads 1-6 Crystal Palace

Crystal Palace, które wypożyczyło Jarosława Jacha do Turcji pokonało występujące w szwdzkiej drugiej lidze Halmstads. Była to jednocześnie sentymentalna podróż Roya Hodgsona do miejsca gdzie zaczynał karierę trenerską.

Liverpool 1-3 Borussia Dortmund

Powrót do Niemiec Jurgena Kloppa nie był udany, jego Liverpool z młodym Kamilem Grabarą na ławce uległ Borussi 1-3. Finalistę Ligi Mistrzów zalatwił dwoma bramkami Amerykanin Pulisic i jedno trafienie dołożył Larsen w samej końcówce. Honor The Reds uratował van Dijk.

Arsenal 1-2 Brentford

Tutaj ciekawostką jest utajnienie meczu. O spotkaniu można było się dowiedzieć w momencie aktywności piłkarzy Brentford w meiach społecznościowych. wiemy tylko tyle, że Aubameyang strzelił piątą bramkę w meczach towarzyskich.

Derby County 3-0 Southampton

Frank Lampard pokonał Świętych aż albo tylko 3-0. Pokonanie de facto mocniejszego rywala to dobry prognostyk przed sezonem.

Accrington Stanley 3-0 Huddersfield Town

Accrington pnie się w górę po awansie do trzeciej ligi i pokonując Huddersfield pokazali, że na pewno nie odpuszczą walki o wyższe klasy rozgrywkowe.

Levante 3-4 Bournemouth

Każdy kibic chciałby oglądać dużo goli w fajnym miejscu. Bournemouth to właśnie zapewniło swoim fanom. Sześć goli pdło w pierwszej połowie i dopiero pod koniec spotkania padła bramka dająca wygraną Bournemouth.

Oxford United 4-3 Leeds United

Marcelo Bielsa zrobił delikatny falstart z niżej notowanym przeciwnikiem. Oxford prowadził dosyć wysoko 3-0 potem 4-1. Zawodnicy Leeds jeszcze dali radę zmniejszyć rozmiary porażki do tylko jednej bramki.