imago

W spotkaniu rewanżowym 1/8 Ligi Mistrzów, Manchester United przegrał na Old Trafford z Sevillą (1:2) i odpadł z europejskich rozgrywek. W pierwszym starciu obu zespołów padł bezbramkowy remis.

Tego wieczory piłkarze Manchesteru United byli daleko od swojej najlepszej formy. Pierwsza połowa zakończyła się bez bramek. Hiszpański zespół kontrolował sytuację na boisku i niepokoił rywali. W 74. minucie pierwszą bramkę w meczu zdobył Ben Yedder, który mocnym uderzeniem po ziemi pokonał Davida De Geę. Cztery minuty później Ben Yedder po raz kolejny dał o sobie znać. Francuski napastnik strzelił głową, golkiper jeszcze odbił futbolówkę, ale piłka minęła linię bramkową. W 84. minucie honorowe trafienie dla Czerwonych Diabłów zanotował Romelu Lukaku.