NA GORĄCO

Najlepsi strzelcy: Trampkarz – Dębica

13 marca 2018, 15:24 | Foto: | Autor: Mateusz Kasowski
Najlepsi strzelcy: Trampkarz – Dębica
Najlepsi strzelcy polskich lig
0

W dębickiej lidze trampkarzy na półmetku prowadzi gracz Błękitnych Ropczyce, Mateusz Bieniek.

Strzelcy:

10 – Mateusz Bieniek (Błękitni Ropczyce)

9 – Michał Stręk (Chemik Pustków Osiedle)

8 – Jakub Pieróg (MKS Kolbuszowa)

7 – Kamil Niedzielski (Bielowy Strzegocice), Michał Ostafin (Chemik Pustków Osiedle), Kacper Kozioł (Wisłoka Dębica)

6 – Kacper Ciesielski (Bielowy Strzegocice), Jakub Kobiera (Błękitni Ropczyce), Mikołaj Chmielowiec (MKS Kolbuszowa), Szymon Arciszewski (Strzelec Frysztak), Piotr Hładyszewski (Wisłoka Dębica)

5 – Hubert Dziura (Błękitni Ropczyce), Przemysław Jamrozy (Grunwald Padew Narodowa)

4 – Krystian Sroka (Bielowy Strzegocice), Mikołaj Gaber (Błękitni Ropczyce), Jakub Piórek (MKS Kolbuszowa), Arkadiusz Barnak (Sokół Krzywa)

3 – Mikołaj Wójtowicz (Błękitni Ropczyce), Eryk Grobelny (Błękitni Ropczyce), Miłosz Zyguła (Brzostowianka Brzostek), Piotr Socha (Brzostowianka Brzostek), Dawid Źródło (Grunwald Padew Narodowa), Jakub Różański (Sokół Krzywa), Mateusz Panek (Sokół Krzywa), Jan Boroń (Strzelec Frysztak)

2 – Szczepan Jaje (Bielowy Strzegocice), Jakub Pisarczyk (Bielowy Strzegocice), Bartosz Chmiel (Błękitni Ropczyce), Radosław Kielar (Błękitni Ropczyce), Szymon Wąsik (Brzostowianka Brzostek), Sławomir Raś (Brzostowianka Brzostek), Piotr Gołębiewski (Chemik Pustków Osiedle), Wiktor Mazur (Chemik Pustków Osiedle), Adrian Nowak (MKS Kolbuszowa), Maciej Szewczyk (Wisłoka Dębica)

1 – Maciej Wojnar (Bielowy Strzegocice), Kacper Łazowski (Bielowy Strzegocice), Kacper Cesarz (Błękitni Ropczyce), Norbert Kłusek (Błękitni Ropczyce), Kamil Płaziak (Brzostowianka Brzostek), Mikołaj Dziedzic (Brzostowianka Brzostek), Bartosz Nowak (Chemik Pustków Osiedle), Tomasz Nowacki (Chemik Pustków Osiedle), Kacper Niemiec (Chemik Pustków Osiedle), Dominik Pyziński (Grunwald Padew Narodowa), Paweł Babula (Grunwald Padew Narodowa), Rafał Brzóza (Grunwald Padew Narodowa), Grzegorz Czerkies (Grunwald Padew Narodowa), Józef Błędniak (MKS Kolbuszowa), Mateusz Partyka (MKS Kolbuszowa), Krzysztof Lenart (MKS Kolbuszowa), Dawid Gdowik (Sokół Krzywa), Kacper Przydział (Sokół Krzywa), Szymon Petka (Strzelec Frysztak), Przemysław Błoniarz (Strzelec Frysztak), Adrian Radecki (Wisłoka Dębica), Filip Kaczor (Wisłoka Dębica), Patryk Pietruszka (Wisłoka Dębica), Sławomir Lis (Wisłoka Dębica)

Comments are closed.

Przejdź do paska narzędzi