Najlepsi strzelcy: Toruń I – Trampkarz

własne

Niesamowita walka trwała w pierwszej grupie toruńskiej ligi trampkarzy. Aż trzech zawodników przekroczyło barierę 20 goli, a z niesamowitą liczbą 32 strzelonych bramek klasyfikację najlepszych strzelców wygrał zawodnik rezerw Legii Chełmża, Mateusz Uciński.

Strzelcy:

32 – Mateusz Uciński (Legia II Chełmża)

25 – Krystian Babicz (Kasztelan Papowo Biskupie)

21 – Daniel Neuman (Elana II Toruń)

17 – Kacper Brutkiewicz (Legia II Chełmża), Kamil Linkowski (Chełminianka Chełmno)

16 – Mateusz Ewert (Cyklon Kończewice)

14 – Damian Formicki (Włókniarz II Toruń)

11 – Szymon Rutkowski (Cyklon Kończewice), Kacper Małachowski (Włókniarz II Toruń)

10 – Damian Sikorski (Elana II Toruń), Fabian Sytniewski (Legia II Chełmża), Radosław Sołtys (Kasztelan Papowo Biskupie), Patryk Zarembski (Chełminianka Chełmno)

9 – Filip Flis (Kasztelan Papowo Biskupie)

8 – Michał Borowicz (Cyklon Kończewice), Jakub Czyżewski (JSS Toruń), Piotr Skowroński (Gwiazda Toruń)

7 – Kacper Knera (Elana II Toruń), Alan Opoka (Gwiazda Toruń), Michał Wójcik (Gwiazda Toruń)

6 – Jan Stefko (Elana II Toruń), Jarosław Zawada (Elana II Toruń), Konrad Borzym (Elana II Toruń), Kamil Piątkowski (Legia II Chełmża)

5 – Bartek Szymeczko (Kasztelan Papowo Biskupie), Jakub Błaszkiewicz (Cyklon Kończewice), Stanisław Gronowski (Chełminianka Chełmno), Mateusz Skowroński (Chełminianka Chełmno), Marek Lewandowski (Pomorzanin II Toruń), Paweł Świontek-Brzeziński (JSS Toruń), Igor Klepczyński (LKS Pomowiec Kijewo Królewski)

4 – Łukasz Wiśniewski (Legia II Chełmża), Karol Meszyński (Legia II Chełmża), Maciej Lewandowski (Kasztelan Papowo Biskupie), Kornel Kowalczyk (JSS Toruń), Mateusz Stark (Gwiazda Toruń), Jakub Kurowski (GKS Błękitni Podwiesk)

3 – Maksymilian Trębacki (Elana II Toruń), Szymon Ziemiewicz (Elana II Toruń), Aleksander Olejnik (Elana II Toruń), Jakub Wiśniewski (Legia II Chełmża), Hubert Klafczyński (Legia II Chełmża), Hubert Jaworski (Kasztelan Papowo Biskupie), Jakub Tomczak (Pomorzanin II Toruń), Michał Biesiadowski (Pomorzanin II Toruń), Mateusz Grzywiński (JSS Toruń), Igor Marcinkowski (JSS Toruń), Karol Pastucha (JSS Toruń), Wiktor Przysucha (JSS Toruń), Adrian Kopczyński (Gwiazda Toruń), Kacper Zażycki (Włókniarz II Toruń), Mieszko Materna (Włókniarz II Toruń), Patryk Lis (LKS Pomowiec Kijewo Królewski), Rafał Taczyński (GKS Błękitni Podwiesk), Kacper Gostkowski (GKS Błękitni Podwiesk)

2 – Mateusz Beszczyński (Legia II Chełmża), Norbert Chemielewski (Legia II Chełmża), Dawid Jaworski (Kasztelan Papowo Biskupie), Radosław Kłos (Kasztelan Papowo Biskupie), Dominik Błazejczyk (Cyklon Kończewice), Kacper Kowalski (Cyklon Kończewice), Michał Rozworski (Cyklon Kończewice), Jakub Podejko (Pomorzanin II Toruń), Mateusz Popielewski (Pomorzanin II Toruń), Oskar Janus (Pomorzanin II Toruń), Jan Grudziński (JSS Toruń), Oskar Tadych (JSS Toruń), Jakub Tomczyk (Włókniarz II Toruń), Mateusz Ruszkowski (Włókniarz II Toruń), Jakub Majorek (LKS Pomowiec Kijewo Królewski), Wiktor Zacharek (LKS Pomowiec Kijewo Królewski), Sebastian Deleszek (LKS Pomowiec Kijewo Królewski), Rafał Wyborski (Iskra Ciechocin)

1 – Filip Mirończuk (Elana II Toruń), Dawid Zielaskiewicz (Elana II Toruń), Wiktor Paziewski (Legia II Chełmża), Dawid Stasiewski (Legia II Chełmża), Nikodem Sierakowski (Legia II Chełmża), Kajetan Latański (Kasztelan Papowo Biskupie), Kacper Stodulski (Cyklon Kończewice), Adrian Jarzynka (Cyklon Kończewice), Miłosz Michalski (Cyklon Kończewice), Olaf Orłowski (Chełminianka Chełmno), Hubert Szyper (Chełminianka Chełmno), Szymon Naumik (Chełminianka Chełmno), Przemysław Linkowski (Chełminianka Chełmno), Filip Kowalski (Chełminianka Chełmno), Kamil Wilczyński (Pomorzanin II Toruń), Adam Lewandowski (Pomorzanin II Toruń), Kacper Pilarski (Pomorzanin II Toruń), Łukasz Piotrowski (Pomorzanin II Toruń), Oskar Wiśniewski (Pomorzanin II Toruń), Filip Skip (Pomorzanin II Toruń), Kamil Frank (Pomorzanin II Toruń), Aleksander Kiełkowski (Pomorzanin II Toruń), Mikołaj Góralski (Pomorzanin II Toruń), Dominik Jasieniecki (JSS Toruń), Jakub Szumiński (JSS Toruń), Marcin Kołpacki (JSS Toruń), Mateusz Piwek (Gwiazda Toruń), Maciej Kaźmierczak (Gwiazda Toruń), Marcel Szpott (Gwiazda Toruń), Rafał Watanabe (Gwiazda Toruń), Michał Jarocki (Włókniarz II Toruń), Rafał Wyzga (Włókniarz II Toruń), Kornel Kurek (Włókniarz II Toruń), Jan Gołębiowski (Włókniarz II Toruń), Vadim Burnosienko (Włókniarz II Toruń), Norbert Badoń (LKS Pomowiec Kijewo Królewski), Jakub Walczak (LKS Pomowiec Kijewo Królewski), Łukasz Zdrojewski (LKS Pomowiec Kijewo Królewski), Filip Patuła (LKS Pomowiec Kijewo Królewski), Dawid Saja (GKS Błękitni Podwiesk), Mateusz Dzięcioł (GKS Błękitni Podwiesk), Marcin Sobieralski (GKS Błękitni Podwiesk), Filip Stefański (Iskra Ciechocin), Filip Pokorowski (Iskra Ciechocin), Paweł Burak (Iskra Ciechocin)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *