Drużyna Stępińskiego ze zwycięstwem

Nantes na inaugurację kolejki pokonało w wyjazdowym spotkaniu drużynę Angers. Dobre spotkanie w barwach gości rozegrał Mariusz Stępiński, który w protokole meczowym zapisał się asystą.

Mecz rozpoczął się na korzyść drużyny Stępińskiego. Polak w 18′ podał piłkę do znajdującego się przed polem karnym Guilaume Gilleta, a ten precyzjnym lecz niezbyt mocnym strzałem zaskoczył Petricia. Bramkarz Angers nie może zaliczyć ostatnich spotkań do udanych.

Drugą bramkę, ustalającą wynik spotkania zdobył trzy minuty po rozpoczęciu drugiej połowy Amine Harit. Fantastycznie rozegrali przewagę 2:1 razem z Ilokim, jednak mieli sporo szczęścia, że nie wpadli sami na sebie, co mogło się skończyć po pierwsze brakiem gola, a po drugie pojawianiem się w niezliczonej ilości filmów naśmiewających się z tej akcji.

Mariusz Stępiński zagrał w barwach Nantes 87′. Zanotował asystę oraz „zarobił” żółty kartonik za dyskusję z arbitrem.

Angers 0 – 2 Nantes


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.