Najlepsi strzelcy: Oświęcim I liga – Junior Starszy

własne


W oświęcimskiej I lidze juniorów starszych najlepszy okazał się Patryk Migdał, zdobywca 12 bramek. Zawodnik Unii Oświęcim o cztery trafienia wyprzedził kolejnych rywali.

Strzelcy:

12 – Patryk Migdał (Unia Oświęcim)

8 – Mikołaj Przybylski (Halniak Targanice), Krystian Bloch (UKS KS Chełmek), Grzegorz Pieczara (Fablok Chrzanów)

7 – Kacper Bargiel (LKS Rajsko)

6 – Kamil Mazgaj (Halniak Targanice), Dominik Kachel (Lachy Lachowice)

5 – Karol Komajda (Unia Oświęcim)

4 – Ireneusz Gąsiorek (Unia Oświęcim), Filip Hurnik (LKS Rajsko), Bartosz Bęben (UKS KS Chełmek), Michał Kawczak (Brzezina Osiek), Piotr Musiał (Fablok Chrzanów), Adam Skórzewski (Fablok Chrzanów), Patryk Dudziak (Lachy Lachowice), Łukasz Caban (Astra Spytkowice), Kamil Brania (Astra Spytkowice), Patryk Siegert (Górnik Libiąż)

3 – Gracjan Czechowicz (Unia Oświęcim), Bartłomiej Amrozi (Unia Oświęcim), Przemysław Żywicki (Unia Oświęcim), Szymon Okrzesik (LKS Rajsko), Bogdan Rembiesa (LKS Rajsko), Mateusz Płonka (Halniak Targanice), Daniel Pik (UKS KS Chełmek), Dawid Morkisz (Skawa Wadowice), Bartłomiej Dyrcz (Skawa Wadowice), Bartosz Tyran (Brzezina Osiek), Kamil Ponikwia (Lachy Lachowice), Tristan Targosz (Lachy Lachowice), Wojciech Smółka (Górnik Brzeszcze), Jakub Kołodziej (Astra Spytkowice), Wiktor Kaniaburka (Górnik Libiąż)

2 – Jakub Ludwinek (Unia Oświęcim), Patryk Noworyta (Unia Oświęcim), Dominik Pacyga (Unia Oświęcim), Mateusz Korczyk (LKS Rajsko), Marcin Chowaniec (LKS Rajsko), Mateusz Małecki (UKS KS Chełmek), Konrad Homan (UKS KS Chełmek), Krzysztof Sowa (UKS KS Chełmek), Maciej Bryski (UKS KS Chełmek), Szymon Wiktor (Skawa Wadowice), Kacper Kornaś (Skawa Wadowice), Daniel Mleczko (Skawa Wadowice), Kamil Narwojsz (Brzezina Osiek), Filip Sikora (Fablok Chrzanów), Mateusz Stachnik (Lachy Lachowice), Paweł Stachańczyk (Górnik Brzeszcze), Szymon Siarkiewicz (Górnik Brzeszcze), Mateusz Piwowar (Górnik Brzeszcze), Mateusz Spisak (Astra Spytkowice)

1 – Wojciech Gonszcz (Unia Oświęcim), Arkadiusz Bartuś (Unia Oświęcim), Patryk Kowalik (Unia Oświęcim), Łukasz Dobry (Unia Oświęcim), Paweł Kołacz (LKS Rajsko), Karol Surowiec (LKS Rajsko), Dawid Welber (LKS Rajsko), Dominik Zawiła (Halniak Targanice), Wiktor Buda (Halniak Targanice), Karol Maciejczyk (Halniak Targanice), Adrian Kurtyka (UKS KS Chełmek), Kacper Bieniek (UKS KS Chełmek), Przemysław Meres (Skawa Wadowice), Bartosz Spytkowski (Skawa Wadowice), Kacper Słuszniak (Skawa Wadowice), Dawid Żwirkowski (Skawa Wadowice), Bartłomiej Kawczak (Brzezina Osiek), Patryk Tomala (Brzezina Osiek), Ernest Kawczak (Brzezina Osiek), Robert Madoń (Fablok Chrzanów), Grzegorz Kozera (Fablok Chrzanów), Patryk Szulikowski (Fablok Chrzanów), Miłosz Cieślak (Lachy Lachowice), Marcin Madej (Górnik Brzeszcze), Marcin Smętek (Górnik Brzeszcze), Sebastian Ochman (Górnik Brzeszcze), Seweryn Rak (Górnik Brzeszcze), Radosław Rokowski (Astra Spytkowice), Radosław Bobak (Astra Spytkowice), Michał Pieczonka (Astra Spytkowice), Jakub Bryła (Astra Spytkowice), Bartosz Bryła (Astra Spytkowice), Wojciech Stasiak (Astra Spytkowice), Jakub Herma (Astra Spytkowice), Jakub Żegleń (Górnik Libiąż), Sebastian Ślósarz (Górnik Libiąż), Bartosz Nelec (Górnik Libiąż), Kacper Policht (Górnik Libiąż)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.