Najlepsi strzelcy: Limanowa – Junior Starszy

własne


W lidze juniorów starszych w Limanowej najwięcej bramek zdobył David Bobariko z Ostrej Olszówki Raba Niżna.

Strzelcy:

12 – David Bobariko (Ostra Olszówka Raba Niżna)

9 – Zbigniew Zasadni (Gorce Kamienice), Krzysztof Judka (Dobrzanka Dobra)

8 – Krzysztof Biernat (Ostra Olszówka Raba Niżna), Paweł Pławecki (Laskovia Laskowa)

7 – Paweł Lach (Ostra Olszówka Raba Niżna), Mariusz Frączek (Laskovia Laskowa)

6 – Dawid Jarosz (KS Tymbark), Kamil Żelichowski (Jodłownik), Arkadiusz Flig (Witów Mszana Górna)

5 – Mateusz Czyrnek (KS Tymbark), Damian Zapała (KS Tymbark), Kacper Hajduk (Zalesianka Zalesie), Michał Śliwa (Jodłownik), Mateusz Mazgaj (Turbacz Mszana)

4 – Paweł Kozyra (Gorce Kamienice), Krystian Wiatr (Gorce Kamienice), Mateusz Surdziel (KS Tymbark), Tomasz Miśkiewicz (Dobrzanka Dobra), Albert Zawada (Dobrzanka Dobra), Mariusz Koszut (Zalesianka Zalesie), Łukasz Florek (Zalesianka Zalesie), Marek Zelek (Laskovia Laskowa), Artur Piegza (Laskovia Laskowa), Mariusz Klimek (Witów Mszana Górna), Mariusz Dawiec (Orkan Niedźwiedź)

3 – Daniel Hajduk (Gorce Kamienice), Piotr Węglarz (Gorce Kamienice), Piotr Łącki (KS Tymbark), Mirosław Kordeczka (KS Tymbark), Maciej Czyrnek (KS Tymbark), Grzegorz Niezabitowski (KS Tymbark), Jakub Pałys (Dobrzanka Dobra), Daniel Skwarczek (Dobrzanka Dobra), Damian Smoleń (Dobrzanka Dobra), Grzegorz Gorczowski (Zalesianka Zalesie), Paweł Wacławik (Ostra Olszówka Raba Niżna), Piotr Stanisławczyk (Olimpia Pisarzowa), Dawid Radzienta (Olimpia Pisarzowa), Bartłomiej Ogiela (Turbacz Mszana), Kamil Majerczyk (Witów Mszana Górna)

2 – Krystian Czech (Gorce Kamienice), Sławomir Faron (Gorce Kamienice), Artur Czernek (KS Tymbark), Grzegorz Duda (KS Tymbark), Filip Goryczka (Dobrzanka Dobra), Adrian Węglarz (Zalesianka Zalesie), Piotr Gromala (Zalesianka Zalesie), Bartłomiej Kulig (Zalesianka Zalesie), Dawid Rutkowski (Ostra Olszówka Raba Niżna), Marek Pustelnik (Ostra Olszówka Raba Niżna), Dawid Nawieśniak (Jodłownik), Adrian Zapalski (Jodłownik), Tomasz Górka (Jodłownik), Patryk Kukla (Laskovia Laskowa), Kamil Rosiek (Laskovia Laskowa), Tomasz Włodarczyk (Olimpia Pisarzowa), Dawid Górski (Olimpia Pisarzowa), Dawid Bojar (Olimpia Pisarzowa), Robert Wójcik (Olimpia Pisarzowa), Piotr Podsiadło (Witów Mszana Górna), Paweł Wcisło (Witów Mszana Górna), Dominik Jania (Orkan Niedźwiedź)

1 – Daniel Myjak (Gorce Kamienice), Wojciech Gorczowski (Gorce Kamienice), Mirosław Franczyk (Gorce Kamienice), Maciej Lechowicz (Gorce Kamienice), Arkadiusz Wąchała (Gorce Kamienice), Przemysław Sobczak (KS Tymbark), Maciej Golonka (KS Tymbark), Konrad Sułkowski (KS Tymbark), Michał Hołuj (Dobrzanka Dobra), Dominik Bieda (Dobrzanka Dobra), Tomasz Piętoń (Dobrzanka Dobra), Patryk Szyrszeń (Dobrzanka Dobra), Krzysztof Palkij (Dobrzanka Dobra), Robert Gancarczyk (Zalesianka Zalesie), Szymon Pietrzak (Zalesianka Zalesie), Damian Dulański (Zalesianka Zalesie), Krzysztof Gromala (Zalesianka Zalesie), Jarosław Fudala (Ostra Olszówka Raba Niżna), Daniel Nieckula (Ostra Olszówka Raba Niżna), Jan Żelichowski (Jodłownik), Dawid Tabor (Jodłownik), Wiktor Marcisz (Jodłownik), Piotr Stach (Laskovia Laskowa), Jakub Sądel (Laskovia Laskowa), Michał Uryga (Laskovia Laskowa), Konrad Kopeć (Laskovia Laskowa), Mateusz Kurczab (Olimpia Pisarzowa), Marek Smoleń (Olimpia Pisarzowa), Paweł Wielek (Olimpia Pisarzowa), Adam Rosiek (Olimpia Pisarzowa), Marcin Włodarczyk (Olimpia Pisarzowa), Marek Karpierz (Turbacz Mszana), Bartłomiej Szczypka (Turbacz Mszana), Dawid Lekki (Turbacz Mszana), Radosław Mysza (Witów Mszana Górna), Arkadiusz Wąchała (Witów Mszana Górna), Hubert Cichorz (Orkan Niedźwiedź), Wojciech Cichorczyk (Orkan Niedźwiedź), Artur Krzan (Orkan Niedźwiedź), Piotr Jania (Orkan Niedźwiedź)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.