Najlepsi strzelcy: Kłodzko – Junior

własne

Tym razem prezentujemy najlepszych strzelców ligi juniorów starszych w Kłodzku, gdzie zwyciężył Krzysztof Hnatów z ATS Wojbórz.

Strzelcy:

15 – Krzysztof Hnatów (ATS Wojbórz)

11 – Szymon Dmitruk (Kryształ Stronie Śląskie)

10 – Maciej Dymek (Zamek Gorzanów)

9 – Kamil Dymek (Zamek Gorzanów), Bartłomiej Bała (Śnieżnik Domaszków), Tomasz Ludwiczak (Unia Złoty Stok), Kamil Rogalski (Polonia Bystrzyca Kłodzka)

7 – Wojciech Kęskiewicz (Bierkowice)

6 – Mateusz Oczkowski (Zamek Gorzanów), Jakub Kostecki (Śnieżnik Domaszków), Jan Kłosowski (ATS Wojbórz), Daniel Salitra (Polonia Bystrzyca Kłodzka)

5 – Maciej Szymański (Zamek Gorzanów), Sebastian Koczergo (Śnieżnik Domaszków), Dominik Łukaszczuk (ATS Wojbórz), Jakub Forkasiewicz (Polonia Bystrzyca Kłodzka), Dominik Piwowarczyk (Orlęta Krosnowice), Oskar Gabryś (Tarnovia Tarnów)

4 – Dawid Rosenau (Zamek Gorzanów), Szczepan Polak (Zamek Gorzanów), Michał Ramza (ATS Wojbórz), Bartosz Korcz (Tarnovia Tarnów), Łukasz Stachura (Włókniarz Kudowa Zdrój)

3 – Bartosz Polak (Zamek Gorzanów), Daniel Banik (Śnieżnik Domaszków), Marcin Partyjak (ATS Wojbórz), Roman Łebek (Orlęta Krosnowice), Daniel Brzeziński (Kryształ Stronie Śląskie), Kacper Hyła (Kryształ Stronie Śląskie), Jakub Kudryński (Tarnovia Tarnów), Daniel Rychter (Tarnovia Tarnów), Marek Żuliński (Włókniarz Kudowa Zdrój), Wiktor Dudek (Włókniarz Kudowa Zdrój), Paweł Pińczuk (Cis Brzeźnica)

2 – Michał Klimczak (Zamek Gorzanów), Kamil Kachel (Zamek Gorzanów), Erwin Popowicz (Śnieżnik Domaszków), Piotr Adamów (Śnieżnik Domaszków), Krystian Ciepko (Śnieżnik Domaszków), Tomasz Piech (Unia Złoty Stok), Jarosław Janiec (Unia Złoty Stok), Marcel Kliś (Unia Złoty Stok), Antoni Błaszko (ATS Wojbórz), Kacper Kulawik (Polonia Bystrzyca Kłodzka), Jarosław Bodzioch (Polonia Bystrzyca Kłodzka), Jakub Stępień (Polonia Bystrzyca Kłodzka), Filip Czerwiński (Orlęta Krosnowice), Paweł Wiącek (Orlęta Krosnowice), Kacper Lachowicz (Orlęta Krosnowice), Damian Łukaszyk (Kryształ Stronie Śląskie), Dawid Gancarczyk (Tarnovia Tarnów), Paweł Dudek (Tarnovia Tarnów), Aksel Rumenov (Włókniarz Kudowa Zdrój), Marek Łuszczyński (Włókniarz Kudowa Zdrój), Kacper Raczak (Bierkowice)

1 – Paweł Nowak (Zamek Gorzanów), Miłosz Tysiak (Zamek Gorzanów), Maciej Rojek (Zamek Gorzanów), Daniel Mendel (Śnieżnik Domaszków), Kamil Zarówny (Śnieżnik Domaszków), Dawid Bracichowicz (Śnieżnik Domaszków), Gracjan Misztela (Unia Złoty Stok), Bartosz Klecko (Unia Złoty Stok), Jakub Dwornik (Unia Złoty Stok), Norbert Świderski (Unia Złoty Stok), Rafał Brysiak (Unia Złoty Stok), Jakub Śleziak (Unia Złoty Stok), Jakub Nowak (ATS Wojbórz), Mateusz Strutyński (Polonia Bystrzyca Kłodzka), Kamil Tomera (Orlęta Krosnowice), Gabriel Tomera (Orlęta Krosnowice), Jakub Papierowski (Orlęta Krosnowice), Remigiusz Jędrzejowski (Kryształ Stronie Śląskie), Szymon Moskot (Kryształ Stronie Śląskie), Kacper Głogowski (Kryształ Stronie Śląskie), Kacper Kaziuk (Kryształ Stronie Śląskie), Maciej Konstanciuk (Kryształ Stronie Śląskie), Kacper Olejnik (Kryształ Stronie Śląskie), Karol Pęcka (Kryształ Stronie Śląskie), Daniel Saczko (Tarnovia Tarnów), Kuba Kochanek (Włókniarz Kudowa Zdrój), Fernando Filipov (Włókniarz Kudowa Zdrój), Dominik Fabrycki (Włókniarz Kudowa Zdrój), Daniel Lorek (Bierkowice), Bartosz Potaczek (Bierkowice), Szymon Gach (Bierkowice), Łukasz Listwan (Cis Brzeźnica), Michał Gruszka (Cis Brzeźnica), Piotr Gaba (Cis Brzeźnica), Konrad Zielonka (Cis Brzeźnica), Szymon Swobodniak (Cis Brzeźnica)

 

Klasyfikacja oparta o informacje z serwisu Łączy nas piłka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *