Najlepsi strzelcy: Limanowa A2 – Junior Starszy

własne


W grupie juniorów starszych A2 w Limanowej 17 bramek strzelił Bartłomiej Trela z Krokusa Przyszowa i to on zwyciężył w klasyfikacji strzelców.

Strzelcy:

17 – Bartłomiej Trela (Krokus Przyszowa)

14 – Sebastian Dudzik (Stradomka Skrzydlna)

9 – Kamil Zieliński (Krokus Przyszowa)

8 – Dawid Miśkowicz (Stradomka Skrzydlna)

7 – Dawid Król (Krokus Przyszowa)

6 – Paweł Wielek (Olimpia II Pisarzowa)

5 – Damian Bubula (Słomka Siekierczyna), Albert Nowak (Rupniów)

4 – Dominik Trela (Krokus Przyszowa), Marcin Włodarczyk (Olimpia II Pisarzowa), Przemysław Kania (Mordarka), Mateusz Oleksy (AKS Ujanowice), Filip Krzyżak (AKS Ujanowice)

3 – Kamil Rus (Stradomka Skrzydlna), Łukasz Michorczyk (Stradomka Skrzydlna), Bartłomiej Garcarz (Płomień Limanowa), Damian Goga (Płomień Limanowa), Tomasz Pławecki (AKS Ujanowice), Adrian Korta (LKS Rybie), Dariusz Nowak (Rupniów)

2 – Arkadiusz Gurgul (Krokus Przyszowa), Grzegorz Piwko (Stradomka Skrzydlna), Tomasz Włodarczyk (Olimpia II Pisarzowa), Adam Rosiek (Olimpia II Pisarzowa), Dawid Radzienta (Olimpia II Pisarzowa), Krzysztof Wielek (Słomka Siekierczyna), Filip Syktus (Słomka Siekierczyna), Dominik Kornaś (Słomka Siekierczyna), Dominik Dudek (Płomień Limanowa), Grzegorz Wasilewski (Płomień Limanowa), Jakub Zapała (Mordarka), Kamil Pacholarz (Mordarka), Tomasz Sromek (AKS Ujanowice), Krzysztof Krzyżak (AKS Ujanowice), Bartłomiej Knap (LKS Rybie), Rafał Żak (Rupniów), Krystian Woźniak (Rupniów), Kamil Ślimak (Rupniów)

1 – Jakub Szymański (Krokus Przyszowa), Robert Sosnowski (Krokus Przyszowa), Jakub Król (Krokus Przyszowa), Marek Kożuch (Krokus Przyszowa), Dawid Cabała (Krokus Przyszowa), Tomasz Cabała (Krokus Przyszowa), Arkadiusz Gorliński (Krokus Przyszowa), Kamil Wojcieszak (Krokus Przyszowa), Dominik Rokosz (Stradomka Skrzydlna), Kacper Woźniak (Olimpia II Pisarzowa), Patryk Smoleń (Olimpia II Pisarzowa), Robert Wójcik (Olimpia II Pisarzowa), Dawid Bojar (Olimpia II Pisarzowa), Piotr Stanisławczyk (Olimpia II Pisarzowa), Dawid Górski (Olimpia II Pisarzowa), Mateusz Kurczab (Olimpia II Pisarzowa), Kamil Dutka (Olimpia II Pisarzowa), Paweł Piszczek (Słomka Siekierczyna), Filip Marcisz (Słomka Siekierczyna), Krzysztof Bubula (Słomka Siekierczyna), Łukasz Liptak (Słomka Siekierczyna), Bartłomiej Syktus (Słomka Siekierczyna), Karol Postrożny (Płomień Limanowa), Maciej Kęska (Płomień Limanowa), Karol Kokot (Płomień Limanowa), Kacper Golonka (Płomień Limanowa), Łukasz Kalisz (Płomień Limanowa), Filip Michalik (Płomień Limanowa), Bartłomiej Dudek (Mordarka), Marek Szubryt (Mordarka), Dawid Kubik (Mordarka), Paweł Włodarczyk (Mordarka), Dawid Włodarczyk (Mordarka), Michał Kiławiec (AKS Ujanowice), Grzegorz Kuźmiński (AKS Ujanowice), Jakub Pysno (AKS Ujanowice), Bartłomiej Pławecki (AKS Ujanowice), Michał Malec (LKS Rybie), Andrzej Linca (LKS Rybie), Konrad Król (LKS Rybie), Marcin Zborowski (Rupniów), Adrian Bącio (Rupniów), Sebastian Kołodziej (Rupniów), Maksym Rzeźnik (Rupniów)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.