Bundesliga: Porażka Wilków, niespodzianka w Monchengladbach, wyniki pozostałych spotkań

Bundesliga

Za nami popołudniowe mecze 11. kolejki niemieckiej Bundesligi, w których niestety oglądaliśmy dwóch Polaków. Do niespodzianki doszło w Monchengladbach, gdzie miejscowa Borussia przegrała z rewelacją rozgrywek drużyną Pawła Olkowskiego. W hicie popołudniowych meczy Wolfsburg przegrał z Schalke 0:1.

W barwach gospodarzy do pięćdziesiątej piątej minuty grał Jakub Błaszczykowski. Kuba w tym czasie wygrał jeden z sześciu pojedynków, miał 63,16% celnych podań (19 na 23) i przebiegł 7,29 kilometrów.

Z pozostałych Polaków na ostatnie dwie minuty pojawił się Paweł Olkowski (FC Koeln), a mecz z ławki rezerwowych oglądał Rafał Gikiewicz (Freiburg).