Najlepsi strzelcy: Junior starszy – Krosno II

W drugiej grupie krośnieńskiej ligi juniorów starszych na czele z minimalną przewagą znalazł się po rundzie jesiennej gracz Liwocz Brzyska, Dorian Bożej.

Strzelcy:

9 – Dorian Bożek (Liwocz Brzyska)

8 – Maksymilian Samborowski-Zajdel (Głowienka), Piotr Garbacik (Łężyny Gaudium), Dawid Góra (Zręcin Tęcza)

7 – Dominik Wojnar (Liwocz Brzyska), Kamil Kucza (Głowienka), Radosław Buczyński (Łężyny Gaudium)

6 – Mariusz Borowiecki (Liwocz Brzyska), Bartosz Majka (Łęki Dukielskie), Kacper Marszałek (Szczepańcowa)

5 – Kamil Niezgoda (Liwocz Brzyska), Mateusz Majka (Łężyny Gaudium), Szymon Pieknik (Łężyny Gaudium), Rafał Kosiba (Sobniów Jasło), Kacper Boruta (Zręcin Tęcza)

4 – Mateusz Palar (Bieździedza LKS Orzeł), Tomasz Kozak (Liwocz Brzyska), Łukasz Wierdak (Łęki Dukielskie), Michał Kosiba (Łężyny Gaudium), Paweł Wąsowski (Święcany Standart)

3 – Tomasz Gwiżdż (Bieździedza LKS Orzeł), Jakub Włodarczyk (Bieździedza LKS Orzeł), Oliwer Gondek (Liwocz Brzyska), Kamil Dziedzic (Liwocz Brzyska), Michał Sambora (Liwocz Brzyska), Krystian Zajdel (Głowienka), Jakub Pikul (Głowienka), Przemysław Gondek (Łęki Dukielskie), Paweł Krężałek (Łęki Dukielskie), Maciej Buczyński (Łęki Dukielskie), Arkadiusz Osika (Łężyny Gaudium), Eryk Matuszewski (Sobniów Jasło), Dawid Serwa (Sobniów Jasło), Marcin Kozioł (Święcany Standart), Dawid Lisak (Święcany Standart), Krystian Gancarz (Święcany Standart)

2 – Wojciech Mendelowski (Bieździedza LKS Orzeł), Patryk Czajka (Bieździedza LKS Orzeł), Dawid Guzik (Głowienka), Kacper Guzik (Głowienka), Jakub Guzik (Głowienka), Rafał Gradowicz (Łęki Dukielskie), Jakub Jastrzębski (Łęki Dukielskie), Bartosz Chronowski (Łężyny Gaudium), Szymon Cerzniewski (Sobniów Jasło), Kamil Tomasik (Sobniów Jasło), Mateusz Hendzel (Sobniów Jasło), Michał Machowski (Sobniów Jasło), Krystian Wójcik (Sobniów Jasło), Adrian Żołna (Szczepańcowa), Damian Soszyński (Szczepańcowa), Patryk Korneusz (Święcany Standart), Daniel Czerkiewicz (Zarzecze), Hubert Czapeczka (Zarzecze), Emil Wróżek (Zarzecze), Rafał Zuzak (Zręcin Tęcza), Jakub Prętnik (Zręcin Tęcza), Michał Zuzak (Zręcin Tęcza)

1 – Szymon Sikora (Bieździedza LKS Orzeł), Patryk Zemrys (Bieździedza LKS Orzeł), Przemysław Łętowski (Bieździedza LKS Orzeł), Gracjan Sułkowski (Bieździedza LKS Orzeł), Maciej Palar (Liwocz Brzyska), Krystian Kobak (Liwocz Brzyska), Marcin Krajewski (Liwocz Brzyska), Michał Madejczyk (Liwocz Brzyska), Jakub Wiszniewski (Głowienka), Paweł Pęcherzek (Głowienka), Dawid Wilk (Głowienka), Kamil Wiszniewski (Głowienka), Szymon Rechziegel (Głowienka), Kacper Pikul (Głowienka), Radosław Jastrzębski (Głowienka), Norbert Arendaczyk (Głowienka), Jan Niziołek (Głowienka), Jakub Musiał (Łęki Dukielskie), Jarosław Bal (Łęki Dukielskie), Hubert Ropa (Łężyny Gaudium), Jakub Grzesik (Łężyny Gaudium), Jakub Bałon (Sobniów Jasło), Rafał Budziak (Sobniów Jasło), Bartosz Leśniak (Sobniów Jasło), Marcin Cygan (Sobniów Jasło), Kacper Kowalski (Sobniów Jasło), Marcin Solecki (Święcany Standart), Mikołaj Pyzik (Święcany Standart), Dominik Jajko (Święcany Standart), Paweł Mikrut (Święcany Standart), Bartłomiej Kuraś (Święcany Standart), Szymon Iskrzycki (Zarzecze), Jakub Zoła (Zarzecze), Bartosz Żychowski (Zarzecze), Wiktor Łaba (Zarzecze), Bartosz Wietecha (Zarzecze), Adrian Szetlak (Zarzecze), Kamil Majchrowicz (Zręcin Tęcza), Kamil Tarnowski (Zręcin Tęcza), Damian Wojtas (Zręcin Tęcza), Arkadiusz Adamczyk (Zręcin Tęcza)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.