Najlepsi strzelcy: Trampkarz – Krosno I

W pierwszej grupie krośnieńskiej ligi trampkarzy z dość znaczącą przewagą w klasyfikacji strzelców prowadzi… Paula Futyma, zawodniczka Orła Bażanówka.

Strzelcy:

17 – Paula Futyma (Orzeł Bażanówka)

13 – Gabriel Jaworski (LKS Pisarowce)

9 – Szymon Makarski (Orzeł Bażanówka)

8 – Jan Rajchel (Aktiv Pro Rymanów), Kacper Niemiec (Orzeł Bażanówka), Paweł Zabawski (LKS Pisarowce)

7 – Jakub Bańczak (UKS AP Kolejarz Zagórz)

5 – Maciej Muzyka (Aktiv Pro Rymanów)

4 – Kamil Tutak (Aktiv Pro Rymanów), Mikołaj Wais (Aktiv Pro Rymanów), Szymon Filipowicz (Orzeł Bażanówka), Jakub Kolin (Remix Niebieszczany), Damian Szychowski (LKS Pisarowce), Dawid Babiak (LKS Pisarowce)

3 – Kamil Sowa (Aktiv Pro Rymanów), Dawid Pielech (Orzeł Bażanówka), Michał Freund (Lotniarz Bezmiechowa), Konrad Tarnawski (Lotniarz Bezmiechowa), Dominik Kądziołka (Remix Niebieszczany), Patryk Józefek (Remix Niebieszczany), Ksawery Haduch (LKS Pisarowce), Dawid Pogorzelec (LKS Pisarowce), Karol Adamski (LKS Pisarowce)

2 – Paweł Bętkowski (Aktiv Pro Rymanów), Miłosz Kołodziejczyk (Aktiv Pro Rymanów), Kacper Szafran (Orzeł Bażanówka), Seweryn Wawrzyński (Orzeł Bażanówka), Kamil Warchoł (Orzeł Bażanówka), Ryszard Mastalerz (Lotniarz Bezmiechowa), Krzysztof Latusek (Lotniarz Bezmiechowa), Paweł Folta (Lotniarz Bezmiechowa), Gracjan Rolnik (Remix Niebieszczany), Kacper Szychowski (Remix Niebieszczany), Maksymilian Pańczyk (Remix Niebieszczany), Jakub Bochnak (LKS Pisarowce), Kacper Płaziak (UKS AP Kolejarz Zagórz)

1 – Jakub Frankowicz (Aktiv Pro Rymanów), Adrian Brzana (Aktiv Pro Rymanów), Jakub Smoleń (Aktiv Pro Rymanów), Kacper Szczurek (Aktiv Pro Rymanów), Karolina Stankiewicz (Orzeł Bażanówka), Karol Filipowicz (Orzeł Bażanówka), Piotr Obłaski (Lotniarz Bezmiechowa), Krzysztof Tomczyk (Lotniarz Bezmiechowa), Wioleta Pałys (Remix Niebieszczany), Eryk Czymczuk (Remix Niebieszczany), Piotr Cap (Remix Niebieszczany), Norbert Olejarz (Remix Niebieszczany), Szymon Wanielista (LKS Pisarowce), Jakub Bąk (LKS Pisarowce), Dawid Jedynak (LKS Pisarowce), Alan Stankiewicz (LKS Pisarowce), Damian Grochowianka (UKS AP Kolejarz Zagórz), Dawid Fic (UKS AP Kolejarz Zagórz), Dawid Tomczewski (UKS AP Kolejarz Zagórz), Witold Osenkowski (UKS AP Kolejarz Zagórz)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi