Najlepsi strzelcy: Młodzik – Krosno I

W pierwszej grupie krośnieńskiej lidze młodzików królem strzelców został Tomasz Sędzimir z drużyny Bieszczady Ustrzyki Dolne.

Strzelcy:

20 – Tomasz Sędzimir (Bieszczady Ustrzyki Dolne)

17 – Hubert Trojnar (Bieszczady Ustrzyki Dolne)

12 – Damian Kotecki (San-Bud Długie)

11 – Kacper Sołtys (Sanovia Lesko)

8 – Jakub Bąk (LKS Pisarowice)

7 – Dominik Kądziołka (Remix Niebieszczany)

6 – Jakub Czarnik (Aktiv Pro Rymanów), Jakub Bańczak (AP Kolejarz Zagórz), Miłosz Koczera (Sanovia Lesko), Karol Adamski (LKS Pisarowice), Natan Sidorski (Nelson Polańczyk), Marek Pitera (Bieszczady Ustrzyki Dolne)

5 – Mateusz Horodejczuk (Sanovia Lesko)

4 – Dominik Wojewódka (Sanovia Lesko), Gracjan Rolnik (Remix Niebieszczany), Eryk Czymczuk (Remix Niebieszczany), Patryk Żytka (Cosmos Nowotaniec), Hubert Kot (Cosmos Nowotaniec), Jakub Małek (Cosmos Nowotaniec), Dawid Babiak (LKS Pisarowice)

3 – Bartosz Gocek (AP Kolejarz Zagórz), Jakub Niemczyk (AP Kolejarz Zagórz), Jakub Kania (AP Kolejarz Zagórz), Dawid Pielech (Orzeł Bażanówka), Michał Rogowski (San-Bud Długie), Michał Dudek (Sanovia Lesko), Damian Szychowski (LKS Pisarowice), Paweł Debiński (Nelson Polańczyk)

2 – Kornel Poznar (Aktiv Pro Rymanów), Dawid Kościółek (AP Kolejarz Zagórz), Tobiasz Wanielista (Orzeł Bażanówka), Bartosz Pielech (Orzeł Bażanówka), Dominik Sowa (San-Bud Długie), Nikodem Uluszczak (Sanovia Lesko), Karol Łuczejko (Sanovia Lesko), Dominik Domoń (Sanovia Lesko), Kacper Szychowski (Remix Niebieszczany), Dawid Bajwoluk (Cosmos Nowotaniec), Maciej Balwierczak (Cosmos Nowotaniec), Wiktor Koczerski (Cosmos Nowotaniec), Paweł Zabawski (LKS Pisarowice), Sebastian Wieczorek (Nelson Polańczyk), Dawid Markowski (Bieszczady Ustrzyki Dolne)

1 – Adrian Brzana (Aktiv Pro Rymanów), Jakub Walus (Aktiv Pro Rymanów), Bartosz Macnar (Aktiv Pro Rymanów), Zuzanna Kapica (Aktiv Pro Rymanów), Daniela Leśniak (Aktiv Pro Rymanów), Kacper Szczurek (Aktiv Pro Rymanów), Gracjan Gruszka (AP Kolejarz Zagórz), Igor Krupa (AP Kolejarz Zagórz), Filip Popek (AP Kolejarz Zagórz), Paweł Suwała (Orzeł Bażanówka), Rafał Węgrzyn (San-Bud Długie), Dominik Tutak (San-Bud Długie), Krystian Burczyk (San-Bud Długie), Jakub Wilk (Sanovia Lesko), Mateusz Kociuba (Sanovia Lesko), Miłosz Misieczko (Sanovia Lesko), Szymon Kmiecik (Sanovia Lesko), Michał Jarosz (Sanovia Lesko), Wioleta Pałys (Remix Niebieszczany), Karol Wrzyszcz (Remix Niebieszczany), Norbert Olejarz (Remix Niebieszczany), Maciej Silarski (Cosmos Nowotaniec), Kacper Kowalczyk (Cosmos Nowotaniec), Karolina Grześ (Cosmos Nowotaniec), Gabriel Kozimor (Cosmos Nowotaniec), Dominik Majka (Cosmos Nowotaniec), Mateusz Duduś (Cosmos Nowotaniec), Dominik Krupski (LKS Pisarowice), Jakub Folcik (LKS Pisarowice), Piotr Sobolak (LKS Pisarowice), Filip Wronowski (Nelson Polańczyk), Jakub Hryniak (Nelson Polańczyk), Adrian Sidorski (Nelson Polańczyk), Miłosz Wróbel (Bieszczady Ustrzyki Dolne), Rafał Chmielowski (Bieszczady Ustrzyki Dolne)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi