NA GORĄCO

Najlepsi strzelcy: Junior młodszy – Wadowice II liga I

12 stycznia 2018, 17:52 | Foto: | Autor: Mateusz Kasowski
Najlepsi strzelcy: Junior młodszy – Wadowice II liga I
Najlepsi strzelcy polskich lig
0

Pasjonująca walka strzelców w pierwszej grupie wadowickiej II ligi juniorów młodszych skończyła się triumfem Adriana Kantora z Sokoła Przytkowice.

Strzelcy:

19 – Adrian Kantor (Sokół Przytkowice)

17 – Piotr Ogiegło (Znicz Sułkowice Bolęcina)

15 – Dawid Zapalski (Żarek Stronie), Jakub Semla (Żarek Stronie)

13 – Paweł Worytko (Chełm Stryszów), Grzegorz Kons (Wisła Łączany)

12 – Bartłomiej Żmija (Sokół Przytkowice)

11 – Arkadiusz Tomiczek (Orzeł Radocza)

10 – Maksymilian Racut (Sokół Przytkowice)

9 – Dawid Wanat (Sokół Frydrychowice)

6 – Kacper Wiktor (Orzeł Radocza)

5 – Jakub Zawiła (Chełm Stryszów), Dariusz Bolek (Orzeł Radocza), Damian Wanat (Sokół Frydrychowice), Filip Kaniewski (Sokół Przytkowice)

4 – Dawid Sermak (Chełm Stryszów)

3 – Gabriel Gajos (Wisła Łączany), Michał Zaborowski (Znicz Sułkowice Bolęcina), Jakub Spólnik (Żarek Stronie), Piotr Haranek (Żarek Stronie), Konrad Leśniak (Żarek Stronie)

2 – Dawid Pękala (Chełm Stryszów). Sebastian Bobik (Orzeł Radocza), Krzysztof Oprychał (Orzeł Radocza), Konrad Pala (Sokół Frydrychowice), Krystian Kosek (Sokół Przytkowice), Igor Kołodziejczyk (Sokół Przytkowice), Damian Sadłoń (Sosnowianka Stanisław), Dawid Miśkiewicz (Sosnowianka Stanisław), Szymon Faber (Sosnowianka Stanisław), Hubert Faber (Sosnowianka Stanisław), Mateusz Placek (Wisła Łączany), Bartłomiej Kwieciński (Wisła Łączany), Karol Pytel (Zaskawianka Wadowice), Łukasz Kunowski (Żarek Stronie)

1 – Paweł Leśniak (Chełm Stryszów), Łukasz Kwartnik (Chełm Stryszów), Karol Gajewski (Orzeł Radocza), Jakub Spisak (Orzeł Radocza), Szymon Wójcik (Orzeł Radocza), Oskar Stawowczyk (Sokół Frydrychowice), Michał Wądrzyk (Sokół Frydrychowice), Michał Brusik (Sokół Frydrychowice), Krystian Paluch (Sokół Przytkowice), Kacper Maniek (Sokół Przytkowice), Filip Guguła (Sokół Przytkowice), Wiktor Faber (Sosnowianka Stanisław), Robert Górny (Sosnowianka Stanisław), Karol Góralczyk (Sosnowianka Stanisław), Igor Wędzicha (Sosnowianka Stanisław), Miłosz Skrawczyński (Wisła Łączany), Filip Czyżowski (Wisła Łączany), Nikodem Przewoźniak (Wisła Łączany), Patryk Gurdek (Zaskawianka Wadowice), Paweł Fajfer (Zaskawianka Wadowice), Jakub Czaicki (Zaskawianka Wadowice), Karol Kłaput (Zaskawianka Wadowice), Kacper Smaza (Zaskawianka Wadowice), Eryk Płonka (Znicz Sułkowice Bolęcina), Dominik Biczak (Znicz Sułkowice Bolęcina), Bartłomiej Dyrcz (Znicz Sułkowice Bolęcina), Bartłomiej Klimowski (Żarek Stronie), Jakub Wyka (Żarek Stronie), Wiktor Stanek (Żarek Stronie), Adrian Odrowąż (Żarek Stronie)

 

Comments are closed.

Przejdź do paska narzędzi