NA GORĄCO

Najlepsi strzelcy: Junior Młodszy – Wadowice I liga

12 stycznia 2018, 03:24 | Foto: | Autor: Mateusz Kasowski
Najlepsi strzelcy: Junior Młodszy – Wadowice I liga
Najlepsi strzelcy polskich lig
0

Niebywale wysoki poziom osiągnęli zawodnicy w wadowickiej pierwszej lidze juniorów młodszych. Dominik Cholewa (Dąb Paszkówka) o jednego gola wyprzedził Dominika Gurdka (Huragan Inwałd).

Strzelcy:

22 – Dominik Cholewa (Dąb Paszkówka)

21 – Dominik Gurdek (Huragan Inwałd)

18 – Dominik Tyrała (Przełęcz Kossowa)

13 – Marcin Heród (D&R Unia Oświęcim)

10 – Kacper Wnuk (MKS Trzebinia)

9 – Karol Grondalczyk (Astra Spytkowice), Patryk Łyp (Victoria Jaworzno)

8 – Arkadiusz Tajs (MKS Trzebinia)

7 – Bartłomiej Dyrga (Dąb Paszkówka), Szymon Dutka (Dąb Paszkówka), Bartłomiej Pasierbek (Dąb Paszkówka), Kamil Masłoń (Huragan Inwałd)

6 – Radosław Siejka (MKS Trzebinia), Konrad Piotrwski (UKS Górnik Libiąż), Kacper Jochymek (Victoria Jaworzno)

5 – Kacper Blaszke (MKS Trzebinia), Nikodem Wojewoda (Victoria Jaworzno), Filip Sobolewski (Victoria Jaworzno)

4 – Radosław Rokowski (Astra Spytkowice), Jakub Gandurski (D&R Unia Oświęcim), Krzysztof Mikołajek (Huragan Inwałd), Adrian Turek (Kalwarianka Kalwaria), Maksym Meres (Przełęcz Kossowa)

3 – Sebastian Michalec (Astra Spytkowice), Sebastian Młodzik (Bulowice Bulowice), Przemysław Kucharczyk (Dąb Paszkówka), Patryk Stachura (D&R Unia Oświęcim), Gabriel Kirejczyk (D&R Unia Oświęcim), Szymon Stuglik (Huragan Inwałd), Marcin Utrata (Huragan Inwałd), Oskar Mikołajek (Huragan Inwałd), Mateusz Pietrzak (Huragan Inwałd), Dorian Prytko (Victoria Jaworzno)

2 – Wojciech Przejczowski (Astra Spytkowice), Dominik Sieprawski (Astra Spytkowice), Jakub Wróbel (Bulowice Bulowice), Marcin Korzeniowski (Dąb Paszkówka), Jakub Lechowicz (Dąb Paszkówka), Albert Jaskuła (Dąb Paszkówka), Jakub Szypulski (D&R Unia Oświęcim), Szymon Rusinek (Huragan Inwałd), Kamil Kopeć (Huragan Inwałd), Nataniel Judym (Kalwarianka Kalwaria), Marcin Kasiarz (Kalwarianka Kalwaria), Bogdan Bartoń (MKS Trzebinia), Kamil Stachowski (MKS Trzebinia), Dariusz Kaczmarczyk (MKS Trzebinia), Szymon Bugdalski (MKS Trzebinia), Patryk Rybarczyk (Przełęcz Kossowa), Krystian Dziedzic (Relaks Wysoka), Kamil Ciaputa (UKS Górnik Libiąż), Maciej Szafran (UKS Górnik Libiąż), Mateusz Węgorek (UKS Górnik Libiąż), Oskar Chechelski (UKS Górnik Libiąż)

1 – Nikodem Mazur (Astra Spytkowice), Stanisław Michalec (Astra Spytkowice), Patryk Kita (Astra Spytkowice), Kacper Majdyś (Astra Spytkowice), Szymon Gierek (Astra Spytkowice), Jakub Piecha (Bulowice Bulowice), Jakub Mrowiec (Dąb Paszkówka), Kacper Słania (Dąb Paszkówka), Konrad Nędza (D&R Unia Oświęcim), Kacper Bartel (D&R Unia Oświęcim), Jakub Wacławek (D&R Unia Oświęcim), Adam Dzięgiel (D&R Unia Oświęcim), Daniel Jamróz (D&R Unia Oświęcim), Patryk Pikoń (Huragan Inwałd), Dawid Jopek (Huragan Inwałd), Michał Babicz (Kalwarianka Kalwaria), Mateusz Jarguz (Kalwarianka Kalwaria), Przemysław Gębala (Kalwarianka Kalwaria), Gerard Tymoszuk (Kalwarianka Kalwaria), Maksymilian Kania (Kalwarianka Kalwaria), Piotr Mazur (Kalwarianka Kalwaria), Mateusz Sutor (Kalwarianka Kalwaria), Daniel Gołdyn (MKS Trzebinia), Patryk Kurek (MKS Trzebinia), Miłosz Korcz (MKS Trzebinia), Jakub Cholewa (Przełęcz Kossowa), Patryk Pająk (Przełęcz Kossowa), Nikodem Faber (Relaks Wysoka), Eryk Dziedzic (Relaks Wysoka), Patryk Paczuski (UKS Górnik Libiąż), Patryk Florkiewicz (Victoria Jaworzno), Bartosz Chwast (Victoria Jaworzno), Jakub Żołnierek (Victoria Jaworzno), Łukasz Icha (Victoria Jaworzno), Grzegorz Biskup (Victoria Jaworzno)

 

Comments are closed.

Przejdź do paska narzędzi