Najlepsi strzelcy: Trampkarz – Gdańsk I C2

Sporą przewagę nad resztą stawki ma w pierwszej grupie gdańskiej ligi trampkarzy C2, Kacper Zwierzchowski z UKS Lider Dębogórze.

Strzelcy:

25 – Kacper Zwierzchowski (UKS Lider Dębogórze)

18 – Maciej Gawiński (Wicher Wierzchucino)

16 – Szymon Skurat (KTS-K Luzino)

13 – Kacper Miotk (KTS-K Luzino)

12 – Zak Abbott (Arka II Gdynia), Dawid Szczodrowski (LZS Bojano), Witold Blok (LZS Bojano), Oskar Kryża (MKS Władysławowo)

11 – Dominik Leja (Gryf Wejherowo), Wiktor Szaradowski (GKS Linia)

10 – Maciej Żmuda (Arka II Gdynia), Konrad Jankowskii (GKS Linia)

8 – Marcel Gnabasik (Arka II Gdynia), Kacper Laskowski (Gryf Wejherowo), Maciej Zdziebłowski (KTS-K Luzino), Andrzej Tański (Zatoka Puck)

7 – Wiktor Markowski (Zatoka Puck)

6 – Oliwier Maczkowski (Arka II Gdynia), Jakub Branicki (Arka II Gdynia), Michał Białk (Wicher Wierzchucino)

5 – Marcin Zielonka (Gryf Wejherowo), Cezary Stolz (LZS Bojano), Kordian Dettlaff (Wicher Wierzchucino)

4 – Hubert Klamrowski (Arka II Gdynia), Kacper Jaroń (Arka II Gdynia), Dawid Wiwatowski (Arka II Gdynia), Adrian Czopik (Cisowa Gdynia), Mateusz Puczydłowski (Gryf Wejherowo), Przemysław Kaczykowski (Wicher Wierzchucino), Cezary Wesserling (Zatoka Puck)

3 – Juliusz Siepetowski (Arka II Gdynia), Oskar Hintzke (Arka II Gdynia), Bartosz Faiga (Cisowa Gdynia), Kacper Mroziński (Gryf Wejherowo), Konrad Lawer (Gryf Wejherowo), Kacper Dymarczyk (Gryf Wejherowo), Mateusz Fuhrmann (KTS-K Luzino), Jarosław Bronk (GKS Linia), Urszula Rospondek (LZS Bojano), Krystian Kupferschmidt (MKS Władysławowo), Oskar Wojciechowski (UKS Lider Dębogórze), Kamil Drażdżyński (UKS Lider Dębogórze), Jakub Lisewski (UKS Lider Dębogórze), Mikołaj Pienszka (Wicher Wierzchucino), Jakub Dettleff (Wicher Wierzchucino)

2 – Kamil Rusnak (Arka II Gdynia), Damian Łukowicz (Arka II Gdynia), Dawid Rogacki (Cisowa Gdynia), Maciej Płaskowicz (Cisowa Gdynia), Maciej Parda (Gryf Wejherowo), Dorian Gozdecki (KTS-K Luzino), Dominik Drywa (GKS Linia), Monika Mierzejewska (LZS Bojano), Konrad Sobota (MKS Władysławowo), Konrad Bizewski (MKS Władysławowo), Tomasz Siudmiak (Sztorm Mosty), Marek Grząska (Sztorm Mosty), Kacper Góral (Wicher Wierzchucino), Dawid Groena (Wicher Wierzchucino)

1 – Mikołaj Mikuła (Arka II Gdynia), Krzysztof Niedźwiedzki (Arka II Gdynia), Kasjan Semmerling (Arka II Gdynia), Marcel Krajewski (Arka II Gdynia), Maciej Brylowski (Cisowa Gdynia), Oskar Aleksandrowicz (Cisowa Gdynia), Paweł Łaga (Cisowa Gdynia), Michał Lewandowski (Gryf Wejherowo), Oskar Miotk (Gryf Wejherowo), Maciej Pawłowski (Gryf Wejherowo), Kamil Gruba (Gryf Wejherowo), Kacper Karbownik (Gryf Wejherowo), Jakub Podejasek (Gryf Wejherowo), Dominik Bluma (Gryf Wejherowo), Igor Pikron (KTS-K Luzino), Olivier Roppel (KTS-K Luzino), Nikodem Brauer (KTS-K Luzino), Filip Raczyński (KTS-K Luzino), Norbert Rybakowski (KTS-K Luzino), Gabriel Miotke (GKS Linia), Seweryn Orlikowski (GKS Linia), Kacper Studziński (GKS Linia), Maciej Portykus (GKS Linia), Oskar Choszcz (GKS Linia), Mikołaj Bigus (GKS Linia), Mateusz Klejnowsk (LZS Bojano), Maciej Majkowski (LZS Bojano), Gracjan Zandecki (LZS Bojano), Oliwier Bonk (LZS Bojano), Łukasz Willa (LZS Bojano), Damian Foelkner (MKS Władysławowo), Gabriel Grzywa (MKS Władysławowo), Wojciech Krauza (Sztorm Mosty), Jacek Brynikowski (Sztorm Mosty), Tomasz Leśniak (Sztorm Mosty), Jakub Okrój (Wicher Wierzchucino), Kamil Dziwulski (Wicher Wierzchucino), Mikołaj Albecki (Zatoka Puck), Jakub Pinczewski (Zatoka Puck), Michał Biela (Zatoka Puck)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi