NA GORĄCO

Najlepsi strzelcy: Junior młodszy – Podkarpackie II

10 marca 2018, 00:08 | Foto: | Autor: Mateusz Kasowski
Najlepsi strzelcy: Junior młodszy – Podkarpackie II
Najlepsi strzelcy polskich lig
0

W drugiej grupie podkarpackiej ligi juniorów młodszych najlepszym strzelcem okazał się Mateusz Stańczyk z Igloopolu Dębica.

Strzelcy:

16 – Mateusz Stańczyk (Igloopol Dębica)

12 – Bartłomiej Zapał (Błękitni Ropczyce)

10 – Maciej Setlik (Karpaty Krosno), Sebastian Usarz (Resovia II Rzeszów), Bartłomiej Szalony (Resovia II Rzeszów)

9 – Szymon Dziadosz (Karpaty Krosno)

8 – Miłosz Gierczak (Karpaty Krosno), Mirosław Ziobro (Karpaty Krosno), Robert Świerad (Resovia II Rzeszów), Wojciech Domino (Strug Tyczyn)

7 – Jakub Wolak (Igloopol Dębica), Maciej Grabowski (Resovia II Rzeszów)

6 – Rafał Głód (Karpaty Krosno)

5 – Wojciech Władyka (Ekoball Sanok), Krystian Kalemba (Ekoball Sanok), Jakub Wolański (Resovia II Rzeszów), Szymon Oczoś (Strug Tyczyn)

4 – Bartłomiej Depowski (Błękitni Ropczyce), Maciej Ziajor (Błękitni Ropczyce), Sebastian Kitrys (Igloopol Dębica), Sylwester Stańko (Karpaty Krosno), Jakub Kozioł (Sokół Nisko)

3 – Hubert Dziura (Błękitni Ropczyce), Wiktor Łuczycki (Ekoball Sanok), Mateusz Czachor (Gryf Mielec), Jakub Kulig (Igloopol Dębica), Maksymilian Kiełb (Karpaty Krosno), Kacper Szymkiewicz (Resovia II Rzeszów), Maksymilian Popek (Resovia II Rzeszów), Dominik Warchoł (Sokół Nisko)

2 – Maksymilian Suknarowski (Błękitni Ropczyce), Michał Rogala (Błękitni Ropczyce), Filip Pielech (Ekoball Sanok), Adrian Milczanowski (Ekoball Sanok), Łukasz Cyran (Igloopol Dębica), Bartłomiej Pudło (Igloopol Dębica), Jakub Zawisza (Karpaty Krosno), Hubert Białogłowicz (Karpaty Krosno), Jakub Pelczar (Karpaty Krosno), Dawid Kosak (Karpaty Krosno), Maciej Sonciński (Resovia II Rzeszów), Karol Skiba (Sokół Nisko), Tymoteusz Bartnicki (Strug Tyczyn), Dominik Błażejowski (Strug Tyczyn)

1 – Mikołaj Gaber (Błękitni Ropczyce), Wiktor Szul (Ekoball Sanok), Michał Karaś (Ekoball Sanok), Tomasz Płaziak (Ekoball Sanok), Michał Borowski (Ekoball Sanok), Hubert Durda (Gryf Mielec), Oskar Ciemięga (Gryf Mielec), Damian Mierzwa (Gryf Mielec), Konrad Patyk (Igloopol Dębica), Filip Zaręba (Igloopol Dębica), Jakub Mrozowski (Igloopol Dębica), Krystian Kosiński (Igloopol Dębica), Jakub Kałaska (Resovia II Rzeszów), Kacper Najsarek (Resovia II Rzeszów), Maksymilian Ecker (Resovia II Rzeszów), Wojciech Nieradka (Resovia II Rzeszów), Filip Ząbkowicz (Resovia II Rzeszów), Miłosz Mroziński (Resovia II Rzeszów), Wiktor Stolarz (Sokół Nisko), Paweł Latawiec (Sokół Nisko), Dawid Majczak (Sokół Nisko), Jakub Lewiński (Sokół Nisko), Michał Kusy (Strug Tyczyn), Adrian Stanio (Strug Tyczyn), Kamil Warchoł (Strug Tyczyn), Kacper Skiba (Strug Tyczyn)

 

Comments are closed.

Przejdź do paska narzędzi