NA GORĄCO

Najlepsi strzelcy: Junior młodszy – Kujawsko-pomorskie II liga

6 grudnia 2017, 18:59 | Foto: | Autor: Mateusz Kasowski
Najlepsi strzelcy: Junior młodszy – Kujawsko-pomorskie II liga
Najlepsi strzelcy polskich lig
0

W klasyfikacji strzelców w II lidze wojewódzkiej juniorów młodszych z nieznaczną przewagą na resztą stawki wygrał Paweł Bartoszyński z Olimpii Grudziądz.

Strzelcy:

11 – Paweł Bartoszyński (Olimpia Grudziądz)

9 – Hubert Maciąg (Elana Toruń)

8 – Wojciech Skiba (Chemik II Bydgoszcz), Łukasz Sikorski (Elana Toruń)

7 – Grzegorz Adamski (Chemik II Bydgoszcz), Kacper Raczyński (Cuiavia Inowrocław), Daniel Jasieniecki (Lech Rypin), Mikołaj Detyna (Olimpia Grudziądz), Dawid Florek (Polonia Bydgoszcz)

6 – Kajetan Zawadzki (Pomorzanin Toruń)

5 – Paweł Michalski (Chemik II Bydgoszcz), Jakub Rudnik (Elana Toruń), Igor Lubowicz (Elana Toruń)

4 – Kamil Kozłowski (Chemik II Bydgoszcz), Kordian Mrotek (Cuiavia Inowrocław), Jakub Pawłowski (Cuiavia Inowrocław), Mateusz Adamczyk (Elana Toruń), Szymon Pawłowski (Elana Toruń), Patryk Januszewski (Lech Rypin), Karol Maksajdowski (Olimpia Grudziądz), Mateusz Nowacki (Olimpia Grudziądz), Jakub Weiszewski (Olimpia Grudziądz), Bartosz Wiśniewski (Olimpia Grudziądz), Hubert Krajnik (Polonia Bydgoszcz)

3 – Kamil Serafin (Chemik II Bydgoszcz), Michał Rafiński (Elana Toruń), Bartosz Krajewski (Lech Rypin), Patryk Siemieniecki (Olimpia Grudziądz), Norbert Kobyliński (Polonia Bydgoszcz), Mateusz Chalicki (Pomorzanin Toruń), Mikołaj Góralski (Pomorzanin Toruń)

2 – Kacper Laskowski (Chemik II Bydgoszcz), Dominik Mrozowski (Cuiavia Inowrocław), Filip Jabłoński (Elana Toruń), Mateusz Detmer (Elana Toruń), Jakub Jeziorski (Elana Toruń), Dorian Figlewski (Lech Rypin), Krystian Żbikowski (Lech Rypin), Jakub Wrzosiński (Lech Rypin), Jakub Ratkowski (Lech Rypin), Marcin Kaliski (Notecianka Pakość), Mikołaj Ziółkowski (Notecianka Pakość), Dawid Krawczyk (Notecianka Pakość), Mateusz Kowalski (Notecianka Pakość), Hubert Kantorowski (Olimpia Grudziądz), Klaudiusz Kruger (Polonia Bydgoszcz), Marcin Urbański (Polonia Bydgoszcz), Miłosz Kurlus (Polonia Bydgoszcz), Dawid Norkowski (Pomorzanin Toruń), Maksymilian Kozłowski (Pomorzanin Toruń)

1 – Damian Majchrzak (Chemik II Bydgoszcz), Raul Chojnacki (Chemik II Bydgoszcz), Filip Zabrocki (Chemik II Bydgoszcz), Dawid Dończyk (Chemik II Bydgoszcz), Oliwier Lewandowski (Chemik II Bydgoszcz), Kajetan Wleklik (Chemik II Bydgoszcz), Nikodem Jankowski (Cuiavia Inowrocław), Jakub Nowakowski (Cuiavia Inowrocław), Jakub Zabudź (Lech Rypin), Jakub Wrzosiński (Lech Rypin), Jakub Jadczak (Lech Rypin), Dominik Smaruj (Notecianka Pakość), Hubert Marek (Notecianka Pakość), Hubert Ciszewski (Notecianka Pakość), Michał Kurowski (Notecianka Pakość), Mateusz Aniołkowski (Olimpia Grudziądz), Jakub Przytuła (Olimpia Grudziądz), Piotr Szymański (Olimpia Grudziądz), Szymon Krużewicz (Olimpia Grudziądz), Denis Reinkiewicz (Olimpia Grudziądz), Sebastian Majas (Olimpia Grudziądz), Jakub Olszewski (Olimpia Grudziądz), Szymon Pytyński (Polonia Bydgoszcz), Aleksander Rutkowski (Pomorzanin Toruń), Klaudiusz Laskowski (Pomorzanin Toruń), Tomasz Chojnacki (Pomorzanin Toruń)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przejdź do paska narzędzi