Najlepsi strzelcy: Junior młodszy – Kraków II liga I

Niesamowity wynik 30 bramek dał Aleksandrowi Pabiańczykowi (Przebój Wolbrom) tytuł króla strzelców w pierwszej grupie krakowskiej drugiej ligi juniorów młodszych.

Strzelcy:

30 – Aleksander Pabiańczyk (Przebój Wolbrom)

19 – Emil Żaba (AP Gołcza)

15 – Jan Świda (Przebój Wolbrom)

13 – Damian Kluczewski (Słowik Olkusz)

11 – Bartosz Paczos (AP Gołcza)

9 – Jan Halczuch (AP Gołcza), Tymoteusz Skwierawski (Pogoń Skotniki)

8 – Jakub Rdest (Przebój Wolbrom), Kamil Guzik (Wierzbowianka Wierzbno)

7 – Kamil Kucharski (AP Gołcza), Adam Trebus (AP Gołcza), Mateusz Sikora (Pogoń Skotniki), Dariusz Kwiatek (Sokół Kocmyrzów), Norbert Krawiec (Wierzbowianka Wierzbno)

6 – Szymon Zębala (Niedźwiedź), Kacper Januszek (Przebój Wolbrom), Dawid Mendak (Przebój Wolbrom), Oliwier Gardas (Słowik Olkusz), Maciej Urbański (Słowik Olkusz), Bartosz Musiał (Sokół Kocmyrzów)

5 – Dawid Miś (AP Gołcza), Karol Oliwa (Pogoń Skotniki), Maciej Nawrot (Pogoń Skotniki), Marek Żuwała (Pogoń Skotniki), Jakub Grela (Przebój Wolbrom), Kacper Koźlik (Słowik Olkusz)

4 – Kacper Madej (Bieżanowianka Kraków), Patryk Migas (Wierzbowianka Wierzbno), Michał Cichy (Wierzbowianka Wierzbno)

3 – Mariusz Krzyżek (AP Gołcza), Jakub Drożdż (AP Gołcza), Piotr Natkaniec (Niedźwiedź), Olaf Niedziela (Niedźwiedź), Jan Wojewoda (Pogoń Skotniki), Wojciech Wąs (Pogoń Skotniki), Michał Płowiec (Przebój Wolbrom), Filip Rogal (Przebój Wolbrom), Michał Boroń (Skalanka Skała), Jan Koźlik (Słowik Olkusz), Wiktor Jamrozowicz (Słowik Olkusz), Dawid Dziadana (Szreniawa Koszyce), Mateusz Włodarczyk (Wierzbowianka Wierzbno)

2 – Jakub Żmigrodzki (AP Gołcza), Jakub Bąk (Pogoń Skotniki), Eryk Nowak (Pogoń Skotniki), Michał Czopek (Pogoń Skotniki), Patryk Domagała (Przebój Wolbrom), Patryk Hanarz (Skalanka Skała), Mateusz Bryniak (Słowik Olkusz), Jakub Walusiak (Słowik Olkusz), Norbert Chochół (Słowik Olkusz), Patryk Korfel (Sokół Kocmyrzów), Kamil Kałuża (Szreniawa Koszyce)

1 – Michał Łuszczek (AP Gołcza), Radosław Nowak (Bieżanowianka Kraków), Jakub Stachnik (Bieżanowianka Kraków), Kacper Juszczyk (Bieżanowianka Kraków), Mateusz Danek (Bieżanowianka Kraków), Szymon Strój (Niedźwiedź), Kacper Szastak (Niedźwiedź), Sylwester Machnik (Niedźwiedź), Jakub Ryńca (Pogoń Skotniki), Kacper Sarecki (Przebój Wolbrom), Jakub Ptak (Przebój Wolbrom), Jakub Wojciechowski (Skalanka Skała), Karol Lipiński (Słowik Olkusz), Adam Kluczewski (Słowik Olkusz), Karol Lipiński (Słowik Olkusz), Filip Szymaniuk (Słowik Olkusz), Bartosz Szydłowski (Sokół Kocmyrzów), Andrzej Bandura (Sokół Kocmyrzów), Kamil Osuch (Sokół Kocmyrzów), Maciej Miechowicz (Sokół Kocmyrzów), Gabriel Gieras (Sokół Kocmyrzów), Mikołaj Deka (Sokół Kocmyrzów), Adrian Kalina (Szreniawa Koszyce), Tomasz Gałka (Szreniawa Koszyce), Szymon Ćwikliński (Wierzbowianka Wierzbno), Daniel Włodarczyk (Wierzbowianka Wierzbno)

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.