Jakub Błaszczykowski, Piotr Zieliński, Thiago Cionek, Arkadiusz Milik / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Samolot, którym leciała Polska reprezentacja, około godziny 14 wylądował na lotnisku w Soczi. Teraz Biało-Czerwoni udadzą się do hotelu Hyatt Regency.

 Biało-Czerwoni z Okęcia wylecieli z małym opóźnieniem. Na lotnisku Soczi-Adler wylądowali około godziny 14 a teraz czeka ich podróż autokarem do hotelu Hyatt Regency. Już wieczorem odbędą oni pierwszy trening na rosyjskim boisku, a wcześniej selekcjoner Adam Nawałka uda się na konferencję prasową.

Nowocześnie urządzone, klimatyzowane pokoje z balkonem z widokiem na morze oraz prywatną łazienką z wanną i prysznicem. Świetnie wyposażone SPA, basen i siłownia, przestrzenne sale konferencyjne. W takich warunkach będzie mieszkała reprezentacja Polski podczas mundialu w Rosji. Hotel Hyatt Regency usytuowany jest w samym sercu legendarnego kurortu nad Morzem Czarnym, przy pierwszej linii brzegowej, tuż przy słynnej nadmorskiej promenadzie przy ulicy Primorskaya. Lotnisko w Soczi znajduje się zaledwie 20 kilometrów od hotelu. – tak mogliśmy przeczytać o bazie reprezentacji Polski na stronie laczynaspilka.pl

Kadra będzie trenowała na boiskach Sputnik-Sport Stadium, oddalonych od hotelu o 13 kilometrów. Pokonanie tej trasy zajmuje około 25 minut. Podróże z Soczi do miast, w których biało-czerwoni będą rozgrywali mecze, również nie będą długie. – Sprawdziliśmy wszystkie odległości, na nasze mecze do Kazania, Moskwy i Wołogradu. Najdłuższy lot wyniesie 2 godziny i 10 minut – wylicza sekretarz generalny PZPN.

źródło: laczynaspilka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi