Milik: Trudniejszy okres mamy już za sobą

Milika

sscnapoli.it

Arkadiusz Milik otworzył wynik poniedziałkowego starcia SSC Napoli z Sampdorią Genua (4:2). – W drugiej połowie mieliśmy spore problemy, ale na szczęście udało się obrócić wynik na naszą korzyść – mówi napastnik.

Już w trzeciej minucie Arkadiusz Milik zdobył swoją ósmą bramkę w rozgrywkach Serie A, a asystę zaliczył Piotr Zieliński. – Szkoda, że nie wykorzystaliśmy wcześniej dogodnych sytuacji, dlatego cierpieliśmy w drugiej połowie – zauważa Polak. – Wydaje się, iż trudniejszy okres mamy już za sobą. Ale musimy nadal ciężko pracować – dodaje. – Wzmocniliśmy skład w styczniu i są tego efekty. Przed nami długa droga do powrotu do miejsca, w którym byliśmy – twierdzi Milik.

Snajper SSC Napoli został doceniony przez włoskie media. Większość portali oceniło jego grę na 7 (skala 1-10). Natomiast Piotr Zieliński, który podobniej spędził cały mecz na murawie przez “calciomercato.it” zasłużył na notę 5,5. Na boisku mogliśmy obejrzeć również Karola Linettego, a Bartosz Bereszyński jest kontuzjowany i znalazł się poza kadrą meczową.

źródło: sscnapoli.it / własne