Kevin De Bruyne pozostanie w Wolfsburgu

chelseafclastestnews.com

Didier Frenay, agent młodego pomocnika grającego w VfL Wolfsburg przyznał, iż jego klient nie jest zainteresowany ofertami napływającymi z innych klubów. Dodał również, że 23-latek jest gotowy odrzucić nawet najlepsze i najatrakcyjniejsze umowy, które pojawią się w letnim okienku transferowym.

Przed kilkoma dniami w mediach mówiono o zainteresowaniu młodym pomocnikiem w Manchesterze. Ewentualne przenosiny De Bruyne do zespołu wicemistrza Anglii z Etihad Stadium oznaczałyby jego powrót do Premier League, w której spędził dwa lata, jednakże na boisku pojawił się tylko trzy razy.

W wywiadzie zamieszczonym w niemieckiej gazecie “Bild” agent 23-latka stwierdził, iż korzystniejsze dla jego klienta byłoby pozostanie w Wolfsburgu, w którym jest szczęśliwy, ma szansę na szybki rozwój oraz wraz z drużyną może postawić kolejny krok w przód w swojej karierze. Tym samym osobisty menedżer młodego pomocnika wykluczył jego ewentualne przenosiny do innego zespołu w letnim okienku transferowym.

W ubiegłym sezonie De Bruyne ponad 30 razy wybiegł na boisko w koszulce reprezentacji Belgii, a we wszystkich możliwych rozgrywkach zagrał w 51 meczach, w których do siatki trafiał 16 razy i zaliczył aż 28 asyst.

źródło: Eurosport


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *