Wojciech Hadaj odchodzi z Legii

Wojciech Hadaj po dwudziestu latach przestaje być spikerem Legii Warszawa. Decyzja została podjęta w związku z wydarzeniami w trakcie niedzielnego meczu Legii z Górnikiem Zabrze.

“Kibiców z Zabrza informuję, że wasz klub nigdy nie będzie mistrzem, oprócz tego, co już zdobyliście. Byliście mistrzem kiedyś i przez najbliższe 200 lat to się już nie powtórzy.” – powiedział Hadaj w trakcie meczu ostatniej kolejki Ekstraklasy.

“W związku z wieloma krytycznymi ocenami mojej pracy jako spikera Legii, zarówno ze strony środowiska legijnego, jak i – co ważniejsze – ze strony pracodawcy, oświadczam, że z dniem 10 czerwca 2015 roku rezygnuję z wykonywania tej funkcji.” – poinformował sam Hadaj za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Legii.

To nie pierwszy raz gdy Hadaj prowokował kibiców gości. W marcu w trakcie meczu z Jagiellonią były już spiker Legii wołał w stronę kibiców “Kibice z Białegostoku… zajmijcie się swoim klubem. I tak nigdy nie będziecie mistrzem!”. 

Wojciech Hadaj drugi raz odchodzi z Legii. Pierwszy raz ówczesny prezes Edward Trylnik zwolnił go po tym jak w trakcie meczu z Wisłą Płock, a przed spotkaniem z Widzewem Łódź do kibiców wołał “Nigdzie nie rzucają w was kamieniami jak na Widzewie. Pamiętajcie o tym. Przygotujcie się odpowiednio.”


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *