flickr.com

Zdarza się. To nie jest pierwsza bramka samobójcza i podejrzewam, że nie ostatnia w mojej karierze. Nie tacy zawodnicy jak Glik miewali takie sytuacje i to na dużych imprezach. Nie jest to jakiś problem dla mnie. – powiedział Kamil Glik po meczu z Danią.

Od długiego czasu mam zerwane więzadła krzyżowe. Byłem na rezonansie dwa dni temu, ale z tą kontuzją gram już jakiś czas. To nie jest sytuacja, która trwała od tygodnia, czy od dwóch, możliwe, że będzie się ciągnąć za mną do końca kariery. Może przez ilość meczy to ostatnio bardziej odczułem, ale nie czuję, że to mi przeszkadza.

To był ciężki mecz. Dania aspiruje mocno do walki o pierwsze miejsce w grupie. Szczególnie to było ważne dla nas spotkanie po ostatnim meczu w Kazachstanie. Zaliczyliśmy ważne przetarcie i można powiedzieć, że spadł nam kamień z serca. Mam nadzieję, że we wtorek zrobimy kolejny ważny krok w tych eliminacjach.

Thiago Cionek? Wydaje mi się, że nie przytrafiły mu się większe błędy i był pewny siebie. Ważne, że w dość ciężkim momencie dla nas pokazał charakter i rozegrał dobre zawody.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *