I Liga: Wigry przegrywają wysoko u siebie

własne

W jedynym niedzielnym spotkaniu w ramach rozgrywek na zapleczu Ekstraklasy, Wigry Suwałki doznały drugiej porażki z rzędu, tracąc aż cztery bramki przeciwko Pogoni Siedlce.

Przed tym spotkaniem Wigry, zajmowały pierwsze miejsce w tabeli, pomimo porażki w poprzedniej kolejce. Nikt jednak nie spodziewał się, że goście z Siedlec będą prowadzić 4:0 po godzinie gry. W pierwszej połowie, do siatki trafiali Wrzesiński i Gołębiewski, odpowiednio w 15′ i 17′ minucie. Po zamianie stron podwyższył Bajdur, a chwilę później drugą bramkę strzelił Wrzesiński. Gospodarze byli w stanie odpowiedzieć tylko golem honorowym, w 61′ minucie, autorstwa Adamka. Nic więcej się jednak nie wydarzyło. Wigry przegrywają drugi raz z rzędu, a Pogoń wręcz odwrotnie, jest na fali, komplet punktów w ostatnich dwóch kolejkach.

Wigry Suwałki: Zoch – Wichtowski (70′ Kuku), Cverna, Bucholc, Bartkowski – Augustyniak, Gąska (58′ Wroński), Radecki (39′ Zapolnik), Kozak – Kądzior, Adamek

Pogoń Siedlce: Misztal – Lewandowski (68′ Demianiuk), Jędrych, Żytko, Chyła – Wrzesiński, Dybiec, Burkhardt (56′ Makowski), Tomasiewicz – Bajdur, Gołębiewski (87′ Kurbiel)

Wigry Suwałki 1:4 (0:2) Pogoń Siedlce

61′ Adamek ; 15′, 58′ Wrzesiński, 17′ Gołębiewski, 55′ Bajdur