Premier League: Remis Chelsea ze Swansea

premierleague.com

W ostatnim niedzielnym spotkaniu Premier League, Swansea City zremisowało u siebie z Chelsea Londyn 2:2.

Cały mecz toczył się w dość napiętej atmosferze, głównie przez fatalnie sędziującego Marinnera. The Blues wyszli na prowadzenie w 18 minucie po uderzeniu Diego Costy. Taki wynik utrzymał się aż do przerwy. Po zmianie stron przycisnęli gospodarze. W 59 i 62 minucie do siatki trafili kolejno Sigurdsson (z rzutu karnego) i Leroy Fer. Ostatnie słowo należało jednak do przyjezdnych, a tak właściwie Diego Costy, który doprowadził do wyrównania. Cały mecz w barwach łabędzi rozegrać Łukasz Fabiański.