Gdzie oglądać mecz Holandia – Austria (25.06)? Transmisja TV i Online

A.Ivanov_Football / Shutterstock.com

Dziś o godzinie 18:00, na stadionie Olympiastadion w Berlinie odbędzie się spotkanie Holandia – Austria. Jest to starcie w ramach trzeciej kolejki fazy grupowej Euro 2024, Grupy D. Komentarz na żywo dostarczą Dariusz Szpakowski oraz Grzegorz Mielcarski. W niniejszym artykule przedstawione zostaną szczegóły dotyczące możliwości oglądania tego meczu na żywo w telewizji oraz online, zarówno na płatnych, jak i bezpłatnych platformach streamingowych.

Holandia – Austria gdzie oglądać?

Transmisja meczu Holandia – Austria będzie dostępna w telewizji na kanale TVP Sport. Oglądać można również online przez Canal+online, a także bezpłatnie na sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport.

Holandia – Austria transmisja za darmo w TVP

Mecz można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Stream na stronie internetowej jest dostępny na komputerach, a aplikacja obsługuje zarówno smartfony i tablety (Android, iOS), jak i urządzenia takie jak Smart TV (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Holandia – Austria transmisja online w Canal+online

Oglądanie transmisji meczu Holandia – Austria w Canal+online wymaga wykupienia pakietu “Canal+”, dostępnego w cenie promocyjnej 39 złotych miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. W ramach tego pakietu dostępne są kanały takie jak TVP Sport, TVP 1 i TVP 2, które umożliwiają oglądanie wszystkich spotkań Euro 2024. Platforma Canal+online pozwala na oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie, co umożliwia udostępnianie dostępu do konta innym użytkownikom.

» Oglądaj Euro 2024 w Canal+onlineDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.