Polska – Francja (25.06) – gdzie oglądać? Transmisja TV i Online

Reprezentacja Polski, Polska

Fot. Mateusz Czarnecki

Dzisiaj, w ramach 3. kolejki fazy grupowej EURO 2024, o godzinie 18:00 na stadionie Signal Iduna Park w Dortmundzie odbędzie się spotkanie Polska – Francja. Komentarz na żywo zapewnią Jacek Laskowski oraz Marcin Żewłakow. Niniejszy artykuł zawiera szczegółowe informacje, gdzie można śledzić transmisję telewizyjną i online, w tym opcje bezpłatne.

Polska – Francja gdzie oglądać?

Mecz na żywo Polska – Francja będzie transmitowany przez kanały TVP 1, TVP Sport. Dostęp online jest możliwy dzięki serwisom Pilot WP, Canal+online, Megogo (płatne) oraz sport.tvp.pl i aplikacja TVP Sport (darmowe).

Polska – Francja transmisja za darmo w TVP

Transmisję można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Stream na stronie internetowej można włączyć na komputerze, a aplikacja została przygotowana na smartfony i tablety (Android, iOS) oraz telewizory Smart TV i inne urządzenia (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Polska – Francja transmisja online w płatnych serwisach

Rywalizacja drużyn na żywo dostępna jest również na płatnych platformach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każdy z tych serwisów oferuje pakiety, wśród których dostępne są opcje umożliwiające dostęp do transmisji dzisiejszego spotkania. Szczegółowe informacje poniżej:

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak również w aplikacjach. Dzięki temu transmisję meczu można włączyć na różnych urządzeniach takich jak m.in. komputery, smartfony, tablety, telewizory Smart TV i inne urządzenia. Warto również dodać, że CANAL+ Online umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu można udostępnić konto klienta drugiej osobie.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.