Cezary Wilk zadebiutował w barwach Realu Saragossa

przegladsportowy.pl

W meczu rozgrywanym w ramach pierwszej kolejki Segunda Division Real Saragossa zremisował na wyjeździe z CD Mirandes 1:1 (0:0). Pełne 90 minut w barwach drużyny przyjezdnej zagrał Cezary Wilk, nowy nabytek “Blanquillos”.

Wychowanek Polonii Warszawa, który przez ostatnie dwa lata grał w barwach Deportivo La Coruna wyszedł w pierwszej jedenastce “Biało-Niebieskich” i rozegrał pełne spotkanie.

Dla Wilka mecz z CD Mirandes był debiutem w barwach zespołu z Aragonii. Do klubu z La Romareda 29-latek trafił na zasadzie wolnego transferu w letnim okienku transferowym.

Wynik w spotkaniu obu drużyn został otwarty tuż po rozpoczęciu drugiej części gry, pierwszą bramkę w meczu zdobył 24-letni obrońca Leandro Cabrera. Do remisu na osiem minut przed końcem regulaminowego czasu gry doprowadził Abdon Prats, napastnik drużyny gospodarzy.

W drugiej kolejce zaplecza hiszpańskiej Ekstraklasy Real Saragossa w składzie z Cezarym Wilkiem podejmie u siebie spadkowicza z Primera Division, Almerię.

źródło: Eurosport

autor: Hubert Michałus