Bundesliga: Podział punktów na Mercedes-Benz Arena

Phillips

W meczu wieńczącym sobotnie granie w Bundeslidze, Stuttgart zremisował na własnym stadionie z Borussią Moenchengladbach 2:2 (0:1).

Strzelanie na Mercedes-Benz Arena rozpoczął Lars Stindl, który w 35. minucie wyprowadził gości na prowadzenie. 32-latek pewnie wykorzystał rzut karny. Po zmianie stron szybko do wyrównania doprowadził Stuttgart. W 58. minucie Nicolas Ivan Gonzalez mocnym strzałem głową nie dał najmniejszych szans bramkarzowi na skuteczną interwencję. Trzy minuty później z gola cieszył się Denis Zakaria. Szwajcar precyzyjnie przejął podanie na krawędzi pola karnego, które posłał Lars Stindl i strzelił ładnie w prawy dolny róg bramki. Gospodarze nie dali za wygraną i w doliczonym czasie gry doprowadzili do wyrównania. Silas Wamangituka zamienił rzut karny na bramkę, gwarantując swojej drużynie jeden punkt.