AS: Martínez wciąż pożądany w Bilbao

Javi Martinez

Zdjęcie: Bundesliga.com

Jest więcej niż prawdopodobne, że Javi Martínez wraz z końcem bieżącego sezonu odejdzie z Bayernu Monachium. Jego kontrakt za dwa miesiące wygaśnie, a on sam zaznacza, iż chciałby zmienić otoczenie.

– Nie wiem jeszcze, jak będzie wyglądać moja przyszłość, ale chciałbym spróbować czegoś nowego, zanim zakończę karierę  –  mówił w listopadzie ubiegłego roku w wywiadzie dla “Kickera”.

Od dłuższego czasu 32-latek łączony jest z transferem do Athletic Club. Dla Hiszpana byłby to wielki powrót, bowiem występował on w jego barwach w latach 2006-2012. To właśnie z Bilbao trafił do Monachium za rekordową wówczas kwotę 40 milionów euro. Bayern nigdy wcześniej nie zapłacił za piłkarza większych pieniędzy. Co więcej, żaden klub w historii Bundesligi na tamten moment nie dokonał nigdy tak obfitej finansowo transakcji.

Madrycki dziennik “AS” raportuje, że Athletic wciąż puszcza oczko do swojego byłego zawodnika. Trener klubu, Marcelino García Toral, oczekuje od swoich pracodawców konkretnych wzmocnień podczas najbliższego lata. Nieobarczone sumą odstępnego przyjście Martíneza wydaje się zatem znakomitą opcją dla ekipy z Estadio San Mamés.

Źródło: AS


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *