Joe Willock na dłużej w Newcastle?

Szkoleniowiec Newcastle, Steve Bruce jest zadowolony z pobytu Joe’go Willocka. Dobre występy piłkarza wypożyczonego z Arsenalu sprawiły, iż drużyna Newcastle chciałaby przedłużyć wypożyczenie 21-latka.

Willock na St James’ Park przeniósł się w styczniu 2021 roku. Od momentu przeprowadzki stał się ważnym ogniwem w drużynie Newcastle. Zdobywając trzy bramki, z czego dwie przesądziły o zwycięstwie ekipy Bruce’a. Po ciężkiej przygodzie z Mikelem Artetą, Joe zdecydował się na wypożyczenie, ponieważ chciał złapać kilka dodatkowych minut na boiskach Premier League. W barwach Arsenalu nie było mu to dane.

– Posłuchaj. Chcę go zatrzymać w drużynie. Zdobył dla nas trzy bramki, z czego dwa zwycięskie – powiedział Bruce.

– Widać, że jest podekscytowany i zachwycony pobytem w Newcastle. To młody chłopak, więc chciałbym go tutaj zatrzymać. Oczywiście zamierzamy przeprowadzić poważną rozmowę z Arsenalem, ale już wiem, że przed nim wielka przyszłość. Podkreślę to jeszcze raz, ma zaledwie 21 lat.

Szkoleniowiec Newcastle jest dobrej myśli, co do przyszłości Willocka, więc w najbliższych dniach powinniśmy dowiedzieć się nieco więcej w sprawie przyszłości 21-latka.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *