PZPN

PZPN musi tłumaczyć się ze sprzecznych komunikatów dotyczących przywilejów dla posiadaczy Karty Kibica.

“Jednocześnie informujemy, że w procesie sprzedaży biletów na mecze EURO 2016, posiadacze wydawanej przez Alior Bank Karty Kibica nie są uprawnieni do nabywania biletów w pierwszej kolejności i w tym przypadku posiadanie karty nie gwarantuje żadnych przywilejów – taki był pierwszy komunikat PZPN z 28 października.

Jednak tuż po losowaniu związek wystosował kolejną informację, która zdenerwowała kibiców.

“Polski Związek Piłki Nożnej jednocześnie informuje, że szanse zakupu biletów na mecze reprezentacji Polski w turnieju EURO 2016 w pierwszej kolejności otrzymają osoby, które na 12 grudnia 2015 roku były i są posiadaczami Karty Kibica. W tym przypadku przydział biletów zostanie dokonany na podstawie numerów PESEL posiadaczy Karty Kibica”

Rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski w rozmowie z “Przeglądem Sportowym” zasugerował, że do nieporozumienia doszło przez UEFA, które stwierdziło iż skoro w tak wielu krajach istnieją Kluby Kibice Reprezentacji, to powinni mieć przywileje przy zakupie biletów. W każdym razie ludzie zostali wprowadzeni przez PZPN w błąd, bo gdyby wcześniej zostaliby poinformowani o tym, to zapewne wcześniej wielu wyrobiłoby karty na czas.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *