Wielkie osłabienie reprezentacji Polski przed decydującym meczem eME 2016!

pilkarskiswiat

Fatalne wieści napłynęły do nas ze sztabu medycznego reprezentacji Polski. W meczu eliminacji EURO 2016 z Irlandią na boisku nie pojawi się Arkadiusz Milik, Maciej Rybus i Tomasz Jodłowiec, którzy doznali urazów w czwartkowym spotkaniu ze Szkocją.

 

Według najświeższych informacji Arkadiusz Milik naderwał mięsień skośny brzucha i do gry wróci za około dwa tygodnie. Urazy Macieja Rybusa i Tomasza Jodłowca nie są tak poważne, ale zabrakło czasu aby doprowadzić zawodników do pełnej dyspozycji.

“Wymieniona trójka odniosła urazy podczas czwartkowego spotkania przeciwko Szkocji. Pomimo kompleksowego i nieustannego leczenia podjętego tuż po zakończeniu meczu w Glasgow, zabrakło czasu, aby doprowadzić zawodników do pełnej dyspozycji” – czytamy na portalu Łączy nas piłka.

Trener Nawałka ma zatem duży problem, ponieważ z gry wyleciało jego dwóch podstawowych graczy. Na kogo postawi 57-letni szkoleniowiec w decydującym meczu reprezentacji Polski z Irlandią?

Przypominamy, że mecz z Irlandią na Stadionie Narodowym w Warszawie rozpocznie się w niedzielę o godzinie 20:45. Liczymy na bezpośredni awans, który da nam zwycięstwo lub remis 0-0/1-1 z zespołem “Zielonej Wyspy”.

 

Źródło: własne/laczynaspilka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.