Polacy za granicą: 02-08.10.2015
Przegląd występów Polaków grających w ligach zagranicznych.
Bartosz Białkowski (Ipswich Town FC)
Blackburn 2-0 Ipswich – ławka rezerwowych
Piotr Malarczyk (Ipswich Town FC)
Blackburn 2-0 Ipswich – ławka rezerwowych
Krystian Bielik (Arsenal FC)
–
Artur Boruc (AFC Bournemouth)
Bournemouth 1-1 Watford – 90 minut
Artur Krysiak (Yeovil Town FC)
Portsmouth 0-0 Yeovil – 90 minut
Yeovil 0-0; 1:0 po rz.k Coventry – 90 minut
Tomasz Kuszczak (Birmingham City FC)
Leeds 0-2 Birmingham – 90 minut
Maksymilian Stryjek (Sunderland AFC)
–
Marcin Wasilewski (Leicester City)
Norwich 1-2 Leicester – poza kadrą
Łukasz Fabiański (Swansea City AFC)
Swansea 2-2 Tottenham – 90 minut
Łukasz Gikiewicz (Al-Wehda Club)
–
Adrian Mierzejewski (Al-Nassr Rijad)
–
Filip Starzyński (KSC Lokeren Oost-Vlaanderen)
Oostende 2-0 Lokeren – ławka rezerwowych
Rafał Wolski (KV Mechelen)
Anderlecht 1-1 KV Mechelen – wszedł w 72′
Marcin Burkhardt (Czerno More Warna)
Ludogorets 1-1 Cherno More – poza kadrą
Mateusz Zahara (Henan Jianye)
–
Adam Marciniak (AÉK Larnaka)
AEL Limassol 0-1 AEK Larnaca – 90 minut
Mateusz Taudul (AÉK Larnaka)
AEL Limassol 0-1 AEK Larnaca – poza kadrą
Mateusz Piątkowski (APÓEL Nikozja)
Paralimni 0-5 APOEL – ławka rezerwowych
Roger Guerreiro (Áris Lemessoú)
Doxa 2-1 Aris – zmieniony w 55′, żółta kartka
Łukasz Skowron (AÉL Limassol)
AEL Limassol 0-1 AEK Larnaca – 90 minut
Piotr Parzyszek (Randers FC)
Randers 2-1 Hobro – wszedł w 89′
Patryk Wolański (FC Midtjylland)
Midtjylland 2-0 Aarhus – poza kadrą
Kamil Grosicki (Stade Rennais FC)
Monaco 1-1 Rennes – wszedł w 69′, żółta kartka
Krzysztof Król (AÉL Kallonís)
Kalloni 0-1 Veria – 90 minut
Radosław Majewski (AS Véria)
Kalloni 0-1 Veria – 90 minut
Paweł Bochniewicz (Granada CF)
Granada B 1-1 Merida AD – zmieniony w 74′
Grzegorz Krychowiak (Sevilla FC)
Sevilla 2-1 Barcelona – 90 minut, żółta kartka
Cezary Wilk (Real Zaragoza CD)
Zaragoza 1-0 Alaves – wszedł w 76′
Filip Bednarek (FC Utrecht)
Excelsior 1-0 Utrecht – ławka rezerwowych
Wojciech Golla (NEC Nijmegen)
Nijmegen 4-1 Den Haag – 90 minut
Nijmegen 1-0 FC Eindhoven – zmieniony w 46′
Filip Kurto (SBV Excelsior Rotterdam)
Excelsior 1-0 Utrecht – poza kadrą
Arkadiusz Milik (AFC Ajax)
Ajax 1-2 PSV – wszedł w 74′
Sebastian Steblecki (SC Cambuur-Leeuwarden)
Roda 1-1 Cambuur – ławka rezerwowych
Ludovic Obraniak (Maccabi Hajfa)
H. Raanana 0-2 M. Haifa – 90 minut, żółta kartka
Krzysztof Kamiński (Júbilo Iwata)
Iwata 2-2 Omiya Ardija – 90 minut
Matt Miazga (New York Red Bulls)
New York Red Bulls 2-1 Columbus Crew – poza kadrą
New York Red Bulls 2-1 Montreal – poza kadrą
Damien Perquis (Toronto FC)
Toronto FC 3-1 Philadelphia – 90 minut
Sebastian Boenisch (TSV Bayer 04 Leverkusen)
Leverkusen 1-1 Augsburg – ławka rezerwowych
Piotr Ćwielong (VfL Bochum 1848)
Furth 0-5 Bochum – poza kadrą
Rafał Gikiewicz (Eintracht Braunschweig)
Braunschweig 2-1 Union Berlin – 90 minut, żółta kartka
Lokomotive Leipzig 0-4 Braunschweig – ławka rezerwowych
Adam Matuszczyk (Eintracht Braunschweig)
Braunschweig 2-1 Union Berlin – wszedł w 81′
Lokomotive Leipzig 0-4 Braunschweig – 90 minut, gol 81′
Mateusz Klich (1.FC Kaiserslautern)
Kaiserslautern 3-0 Dusseldorf – ławka rezerwowych
Kacper Przybyłko (1.FC Kaiserslautern)
Kaiserslautern 3-0 Dusseldorf – 90 minut, żółta kartka
Martin Kobylański (SV Werder Bremen 1899 II)
Bremen II 2-1 Mainz II – zmieniony w 87′
Jakub Kosecki (SV Sandhausen)
St. Pauli 1-3 Sandhausen – zmieniony w 57′, gol 5′
Robert Lewandowski (FC Bayern München)
Bayern 5-1 Dortmund – 90 minut, 2 gole 46′ 58′
Paweł Olkowski (1.FC Köln)
Schalke 0-3 Köln – 90 minut
Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund)
Bayern 5-1 Dortmund – 90 minut
Eugen Polanski (TSG 1899 Hoffenheim)
Hoffenheim 2-2 Stuttgart – zmieniony w 70′
Artur Sobiech (Hannover 96)
Hannover 1-0 Bremen – zmieniony w 76′
Hildesheim 0-2 Hannover – poza kadrą
Waldemar Sobota (FC Sankt Pauli)
St. Pauli 1-3 Sandhausen – zmieniony w 75′
Sebastian Tyrała (FC Rot-Weiß Erfurt)
–
Przemysław Tytoń (VfB Stuttgart 1893)
Hoffenheim 2-2 Stuttgart – 90 minut
Łukasz Załuska (SV Darmstadt 98)
Darmstadt 2-3 Mainz – ławka rezerwowych
Oskar Zawada (VfL Wolfsburg)
Wolfsburg II 0-2 Oldenburg – poza kadrą
Paweł Dawidowicz (SL e Benfica B)
Benfica B 1-2 Mafra – 90 minut
Paweł Kieszek (GD Estoril-Praia)
Setubal 1-0 Estoril – 90 minut
Janusz Gol (Amkar Perm)
Lok. Moscow 3-0 Amkar – ławka rezerwowych
Artur Jędrzejczyk (FK Krasnodar)
Ufa 1-1 Krasnodar – wszedł w 42′, zółta kartka
Marcin Komorowski (Tieriek Grozny)
Terek 2-1 Kazan – poza kadrą
Maciej Rybus (Tieriek Grozny)
Terek 2-1 Kazan – 90 minut
Marcin Kowalczyk (FK Tosno)
Tosno 1-0 Saratov – wszedł w 85′
Paweł Golański (ASA Târgu Mures)
Botosani 1-1 ASA Targu Mures – poza kadrą
Błażej Augustyn (Heart of Midlothian FC)
Hearts 1-1 Kilmarnock – 90 minut
Michał Szromnik (Dundee United FC)
Partick 3-0 Dundee Utd – ławka rezerwowych
Daniel Dziwniel (FC Sankt Gallen)
St. Gallen 1-1 Sion – poza kadrą
Nurnberg 2-0 St. Gallen – poza kadrą
Paweł Cibicki (Malmö FF)
AIK Stockholm 2-1 Malmö – poza kadrą
Adam Stachowiak (Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Kulübü)
Samsunspor 0-0 Gaziantep BB – 90 minut, żółta kartka
Łukasz Szukała (Osmanlispor FK)
Gaziantepspor 2-1 Osmanlispor – ławka rezerwowych
Patryk Tuszyński (Çaykur Rizespor Kulübü)
Rizespor 2-3 Bursaspor – ławka rezerwowych
Tomasz Zahorski (Charlotte Independence)
–
Łukasz Teodorczyk (Dynamo Kijów)
Vorskla 0-4 Dyn. Kiev – poza kadrą
Adrian Cieślewicz (The New Saints FC)
TNS 2-0 Bangor – wszedł w 73′
Carmarthen 1-6 TNS – ławka rezerwowych
Jakub Błaszczykowski (ACF Fiorentina)
Fiorentina 3-0 Atalanta – 90 minut
Kamil Glik (Torino FC)
Carpi 2-1 Torino – 90 minut
Tomasz Kupisz (Brescia Calcio)
Brescia 2-2 Modena – 90 minut
Igor Łasicki (SS Maceratese 1922)
Maceratese 2-1 Pontedera – 90 minut
Bartosz Salamon (Cagliari Calcio)
Pescara 1-0 Cagliari – ławka rezerwowych
Łukasz Skorupski (Empoli FC)
Empoli 1-0 Sassuolo – 90 minut
Piotr Zieliński (Empoli FC)
Empoli 1-0 Sassuolo – 2 zółta kartka w 90′, asysta 88′
Wojciech Szczęsny (AS Roma)
Palermo 2-4 AS Roma – 90 minut
Thiago Cionek (Modena FC 1912)
Brescia 2-2 Modena – 90 minut
Kamil Wilczek (Carpi FC 1909)
Carpi 2-1 Torino – poza kadrą
Paweł Wszołek (Hellas Verona FC)
Chievo 1-1 Verona – ławka rezerwowych