Widzew wart złotówkę?

Jak podaje portal widzewiak.pl, Grzegorz Waranecki, znany łódzki biznesem i kibic Widzewa, złożył nietypową propozycję za pośrednictwem Facebooka. Chce… odkupić Widzew.

 

Na swoim koncie napisał, że jest w stanie kupić Widzew za… 1 zł.

“Kupię klub za 1 zł!!! Sylwek, liczę że sprzedasz!!! Oferta ważna do jutra!” – napisał, zapewne pod wpływem emocji związanych z przegranym meczem w Zabrzu – “Nie sądziłem, że to napiszę!!!! Ale muszę ratować to, co jeszcze jest!!! I przypominam, że biorę 20 mln długu ze złotówkę!!!!” – dodał.

Wpis spotkał się z wielkim uznaniem kibiców. W widzewskim środowisku pan Waranecki jest dużo bardziej lubiany, niż pan Cacek.

Mimo, że te słowa były napisane pod wpływem emocji, to być może na miejscu Sylwestra Cacka warto byłoby się zastanowić nad taką opcją, gdyż jak pisze Grzegorz Waranecki, bierze on 20 mln długu za 1 zł.

Na Facebook’u pojawiają się strony, mające zachęcić kibiców do organizowania pikiet i manifestacji pod klubem z al. Piłsudskiego. W ten sposób fani Widzewa chcą przekonać Sylwestra Cacka do odejścia z klubu i odsprzedania go za złotówkę. Jednocześnie promowane akcje mają pomóc Grzegorzowi Waraneckiemu przejąć klub, co zdaniem wszystkich kibiców łódzkiego Widzewa pozwoli  poprawić sportową i organizacyjną sytuację w klubie.

 

źródło: widzewiak.pl


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *