Do niespodzianki doszło w meczu 14. kolejki angielskiej Premier League. Znajdujący się na ostatnim miejscu Crystal Palace ograło West Ham United 1:0.

Mecz nie stał na wysokim poziomie, czego skutkiem jest tylko jeden gol.

Autorem bramki został Marouane Chamakh, który w 42. minucie spotkania po dośrodkowaniu Barry’ego Bannana, uderzył głową nie do obrony.

W 62. minucie gracz WHU, a konkretnie  Downing trafił do siatki rywali, ale zdaniem arbitra skrzydłowy Młotów był na spalonym i nie uznał gola. Ostatecznie wynik nie uległ już zmianie.

Chamakh został bohaterem swojej drużyny. Napastnik może odetchnąć z ulgą. We wtorkowy wieczór przełamał on fatalną passę. Przed meczem z West Ham ostatniego gola w Premier League strzelił 24 sierpnia.

Dzięki zwycięstwu Crystal Palace opuściło ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

źródło: eurosport.onet.pl