Transmisja Francja – Belgia (01.07). Gdzie oglądać?

l-fff.co

Mecz 1/8 finału Euro 2024 między reprezentacjami Francji i Belgii odbędzie się w poniedziałek, 1 lipca 2024 roku o godzinie 18:00 na Düsseldorf Arena w Düsseldorfie. Komentować go będą Michał Zawacki oraz Kazimierz Węgrzyn. W poniższym artykule przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji telewizyjnej i online oraz informacje o darmowych opcjach oglądania.

Francja – Belgia gdzie oglądać?

Transmisję meczu Francji z Belgią na żywo można obejrzeć na kanałach TVP 2 oraz TVP Sport. W internecie dostępne będą płatne serwisy Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo, a także bezpłatnie na stronach sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport.

Francja – Belgia transmisja za darmo w TVP

Bezpłatnie mecz będzie można śledzić na stronie internetowej sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Transmisja online dostępna jest na komputerach, smartfonach i tabletach (Android, iOS), a także na telewizorach Smart TV oraz urządzeniach takich jak Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS.

Francja – Belgia transmisja online w płatnych serwisach

Dzisiejsze spotkanie można oglądać na płatnych platformach streamingowych, takich jak Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każda z tych platform oferuje specjalne pakiety, które umożliwiają dostęp do dzisiejszego meczu.

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak również w aplikacjach. Dzięki temu transmisję meczu można włączyć na różnych urządzeniach takich jak m.in. komputery, smartfony, tablety, telewizory Smart TV i inne urządzenia (pełną listę obsługiwanych urządzeń, platformy udostępniają na swoich stronach internetowych). Warto również dodać, że CANAL+ Online umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu można udostępnić konto klienta drugiej osobie.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.